Verso / Ogrzewanie

Verso - Ogrzewanie

PHU Verso

adres: ul. Poniatowskiego 2a/U | Szczecin

ilość komentarzy: 3

Firma PHU "Verso" istnieje od 2000 roku. Profil działalności firmy to kompleksowa obsługa klientów w zakresie projektowania, sprzedaży i montażu urządzeń grzewczych i systemów instalacyjnych. Obsługuje zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych oraz firmy wykonawcze.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

nie polecam

17 maja 2018

Brak kompetencji lub dobrej woli skutkujący niewłaściwym doborem wielkosci urządzenia w stosunku do jasno określonych potrzeb. Sposób, w jaki zostala przeprowadzona instalacja nie wzbudzał zaufania, nastapił wyciek gazu w nocy po zakonczeniu prac instalacyjnych. Nie polecam.

Andrzej

Instalacja w domu

20 października 2017

Bardzo dobry kontakt z klientem.Profesjonalny montaż.Polecam

Kris

nie polecam

28 marca 2017

wyjątkowo nie solidna firma, co innego ustalamy co innego jest montowane, serwisant Wiessmanna jak zobaczył, wykonana przez Verso kotłownie to się załamał. Skłamali, że kotłownia skończona, żeby zapłacić pieniądze i można wzywać serwis do odpalenia pieca, a okazało się że rury są nieposkręcane tylko zasłonięte osłoną. Po tym jak wzięli pieniądze kontakt bardzo ciężki, szef generalnie ma wszystko gdzieś. Typowa firemka typu wydoić frajera i niech się buja.

klin