D.O.D. System / Okna i drzwi

D.O.D. System - Okna i drzwi

Firma D.O.D. System

adres: ul. Kołłątaja 10 | Szczecin

ilość komentarzy: 5

Okna, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, bramy, rolety, ogrody zimowe, markizy, ogrodzenia.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Odpowiedź na komentarz Pana Przemysława

28 września 2018

Spółka D.O.D. SYSTEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Szczecinie pragnie się odnieść do komentarza umieszczonego przez Pana Przemysława jaki zmieścił on powyżej. Spółka przede wszystkim zaprzecza wywiedzionym insynuacją Pana Przemysława jakoby to Spółka nie wykonała prawidłowo swoich prac. Jest to twierdzenie nieprawdziwe. Spółka stanowczo podkreśla, że NIE ŚWIADCZYŁA na rzecz Pana Przemysława jakichkolwiek usług i spółka nie zawierała z nim jakichkolwiek umów. Wszystkie prace były wykonane na rzecz i zlecenie dewelopera, od którego później Pan Przemysław nabył nieruchomość. Spółka podkreśla, iż wszystkie prace zostały przez dewelopera odebrane bezusterkowo. Spółka chcę również z całą stanowczością oświadczyć, że ewentualne wady w montażu i wykonaniu stolarki okiennej nie powstały z jej winy, a były wynikiem wad konstrukcyjnych samego lokalu. Prawidłowy montaż stolarki okiennej, drzwi i bram jest uzależniony od jakość wykonania samego lokalu przez dewelopera. Lokal nabyty przez Pana Przemysława nie spełniał wymogów konstrukcyjnych do tego, aby prawidłowo zamontować stolarkę. Nie wykonano wielu sugerowanych deweloperowi przez spółkę elementów konstrukcyjnych, stąd też Spółka zmuszona była pracować w okolicznościach jakie zastała. Spółka zwraca uwagę, że Pan Przemysław nie zna całość okoliczności montażu i w sposób bezpodstawny obarcza on winą za wadliwą usługę spółkę D.O.D. SYSTEM sp. z o.o. sp. k. Prawdą jest, że spółka nie miała wpływu na wady konstrukcje lokalu i wykonywała swoje obowiązki najlepiej jak mogła. Zaznaczyć również należy, że spółka nie zgadza się aby jej dobre imię było przez Pana Przemysława naruszone stąd też podjęła już odpowiednie czynności prawne wobec ww. celem ochrony swoich dóbr osobistych.

DOD System Sp z o.o. Sp. K.

Niska jakość montażu

22 stycznia 2018

Zakupiłem w tej firmie: bramę garażową firmy Krispol, okna z roletami firmy Krispol, drzwi wewnętrzne do pokoi firmy DRE, drzwi zewnętrzne do domu firmy Doorsy i drzwi pożarowe do garażu firmy DRE: efekt: drzwi pożarowe z samozamykaczem nie domykają się. Drzwi do pokoi osadzone tak, że ościeżnice maja do 6mm/2m odchyłki od prostoliniowości a między elementami ościeżnicy są szpary do 1mm ponadto nie są równo osadzone. Drzwi wejściowe ciągle się ocierają o ościeżnicę. w bramie garażowej są szpary i nie można otworzyć jej ręcznie bo mechanizm awaryjny nie działa. Na realizację reklamacji nie mogę się doprosić. telefony przeważnie są ignorowane, a jak się dodzwonię do właściciela to wciąż słyszę o wielkim szacunku dla klienta - niestety fakty tego nie potwierdzają.

Przemysław

15 września 2017

Muszę zgodzić się z przedmówcami ... brak szacunku . Składając zapytanie ( prośbę o ofertę ) mailowo brak odpowiedzi .Po wizycie w firmie ... brak oferty po tygodniu dopraszając się kilkukrotnie telefonicznie o odpowiedź Pan stwierdził że tego nie jest w stanie zrobić bo coś tam coś tam ... zbywając Nie polecam nikomu ,swoją drogą z takim podejściem życzyć tylko powodzenia .

klient

wielka kicha

30 marca 2017

Brak szacunku dla klienta, opieszalosc, brak fachowosci i tego klamstwo goni klamstwo!!! Mysle tak jak inni, ze nikomu nie polecilabym juz tej firmy. Kiedys podobno bylo inaczej w tej chwili TRAGEDIA

opieszalosc i brak fachowosci

7 września 2015

Witam slyszalam rozne opinie na temat firmy DOD ale sama chcialam to sprawdzic i co?! Niestety... cala prawda. Brak szacunku dla klienta, opieszalosc, brak fachowosci i tego klamstwo goni klamstwo!!! Mysle tak jak inni, ze nikomu nie polecilabym juz tej firmy. Kiedys podobno bylo inaczej w tej chwili TRAGEDIA

nie zadowolony klient