BUMEB / Podłogi, Meble i akcesoria

BUMEB - Podłogi, Meble i akcesoria

BUMEB

adres: ul. Adama Asnyka 22 | Szczecin

ilość komentarzy: 6

Wieloletnia tradycja, oraz doświadczenie zdobyte przez firmę na rynku usług stolarskich, bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych usług, a co za tym idzie zadowolenie klientów. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju zabudowach wnęk, szafach przesuwanych, meblach, meblościankach, biurkach i wszystkich innych pracach stolarskich.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Polecam

26 marca 2015

Jak najbardziej polecam. Pan Rafał potrafi doradzić i zaproponować praktyczne rozwiązania. Jestem bardzo zadowolona z szafy i kuchni, materiały wysokiej jakości,zero zastrzeżeń.wszystko na czas.cena również konkurencyjna w porównaniu do innych firm.

zadowolona klientka

Nie polecam

21 grudnia 2014

Nie polecam. Zalety: niska cena, szybkie terminy. Wady: Bardzo niska jakość, niefachowe pomiary, okleiny poobijane jeszcze przed montażem, niestabilne konstrukcje mebli, widoczne zaniedbania. Jeśli szukasz mebli tymczasowo to ok, jeśli dla siebie na lata to szkoda czasu i pieniędzy.

super firma

13 lipca 2013

jakość terminowość a przede wszystkim zaskakiwanie terminem to ich atuty polecam

krzysztof

BUMEB to bezkonkurencyjna stolarnia na Pomorzu Zachodnim

3 grudnia 2011

BUMEB prowadzony przez pana Rafała Gustołka jest perfekcyjny pod każdym względem, czego doznałam wykonując tu szafę przesuwaną oraz odnawiając starą. Dziękuję panu Rafałowi, który ma faktycznie - jak samo jego nazwisko - dobry GUST w znakomitym doradztwie, szybkim wykonaniu zleconej usługi stolarskiej oraz zegarmistrzowskiej dokładności. Cena najniższa z możliwych. A do tego jeszcze niezwykła kultura samego mistrza Rafała i jego profesjonalnej załogi. Teresa Nowak

polecam!!!

26 listopada 2011

uważam że lepiej nie można trafić jak firma p.Rafała ,u nas to już rodzinna tradycja zamawiać meble u niego .Zapewne już niedługo się zgłoszę z prośbą o wykonanie kuchni w moim pierwszym mieszkaniu ...Pozdrawiam ....

mada854

super firma

9 lipca 2011

co tu pisać są najlepsi z cenami nie przesadzają dbają o detale i potrafią zaskoczyć terminem

jadwiga