Komandor / Podłogi, Meble i akcesoria

Komandor - Podłogi, Meble i akcesoria

Komandor S.C. Marcin Majchrzak Grzegorz Majchrzak

adres: ul. Jagiellońska 57 | 70-382 Szczecin

ilość komentarzy: 4

Projektowanie mebli na wymiar.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

jakaś pomyłka

16 grudnia 2016

Współpraca z tą firmą to jakaś pomyłka. wielokrotne umawianie się na montaż i brak przyjazdu firmy. Kontakt bardzo słaby.

jacek

Porazka

8 września 2016

Totalny brak profesjonalizmu. Na pierwsze umówione spotkanie szanowny Pan Właściciel nie przyjechał, bo podobno samochód mu się zepsuł (zadzwonił poinformować o fakcie ok 15 min po owocnej godzinie, więc uznałem, że w końcu wypadki się zdarzają ). Na drugi termin także się nie pojawił, tym razem nawet nie uprzedzając o braku możliwości przyjazdu bądź jakimkolwiek innym powodzie. Widocznie biznes mu idzie tak dobrze, że szafa za 3 tysiące to pikuś i może zlewac takich klientów.

ponurak

Problemy z reklamacjami

18 czerwca 2015

Na zrealizowanie reklamacji czekam już rok!!! Zrobiłem swój projekt, Pan Majchrzak go wprowadził do swojego programu i niby wszystko było ok. Po 2 miesiącach okazało się, że podstawa jest ze zbyt cienkiej deski i ugina się pod własnym ciężarem. Po zgłoszeniu reklamacji rzeczywiście przyjechał Pan M. (ojciec i szef firmy) uwzględnił, powiedział, że to zmienią. Raz nie przyszedł, kilka razy się przemawiał, wiele razy nie odbierał telefonu.

Qurt

Przestrzegam!!!!

26 sierpnia 2013

Będąc w 7 miesiącu ciąży zamówiłam do pokoju dziecięcego drogą szafę na wymiar w tej firmie. Zapytałam Pana, który robił pomiar i wycenę ile będzie trwała realizacja. Pan Majchrzak odpowiedział, że jeden dzień. Zgadzało się to z moimi wcześniejszymi doświadczeniami (posiadam już szafę firmy Senator). Tymczasem okazało się, że monterzy, którzy pojawili się u mnie o godz. 11.45 na dzień dobry oświadczyli, że dzisiaj to oni tylko pownoszą materiały i przymocują trójkąty - dla niewtajemniczonych - to takie mocowanie plastikowe do półek, których przytwierdzenie za pomocą wkrętarki zabiera 5 minut. Bardzo się zdenerwowałam i zapytałam jak to jest możliwe skoro właściciel zapewnił mnie że potrwa to jeden dzień. No i tego było już za wiele panom monterom. Zamiast brać się za solidną robotę zaczęli marnować czas dyskutując ze mną, że złożenie "takiej" szafy jest niemożliwe w jeden dzień. Kiedy zwróciłam im uwagę, żeby może jednak wzięli się do pracy zamiast tracić czas stali się bardzo niegrzeczni, wręcz chamscy. Doszło do kłótni. Musiałam zadzwonić do właściciela, który przyjechał uspokajać swoich - jak się okazało - synów. Jak się pojawił, jeden z jego synów stwierdził, że "to są humory kobiety w ciąży"!!! Uważam, że takie zachowanie za grube pieniądze, które wyłożyłam na tą szafę absolutnie nie powinno mieć miejsca. To całkowity brak szacunku do klienta. Bardzo żałuję, że nie zadzwoniłam ponownie do firmy Senator. Tam nie miałam żadnych problemów.

Iv