Mistral Polska / RTV, AGD

Mistral Polska - RTV, AGD

Mistral Polska - hi.future

adres: Al. Powstańców Wlkp. 39B | Szczecin

ilość komentarzy: 3

Ponad 10 lat na Polskim rynku. Ponad 300 000 sprzedanych produktów…Każdego dnia zyskujemy coraz więcej zadowolonych użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość, ale także mobilność i funkcjonalność.Marka Mistral funkcjonuje jako znak towarowy firmy Mistral Polska Sp. Jawna, istniejącej na rynku od 2000 roku. Na dziesięciolecie firmy została przeprowadzona rewitalizacja znaku, mająca na celu odświeżenie wizerunku oraz ukazanie dynamicznego rozwoju firmy. Zyskaliśmy również nowe hasło promujące markę - hi.future.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Fatalna firma

3 marca 2014

Sprzęt otrzymałem szybko ale niestety uszkodzony. Kurier przyjechał zabrał sprzęt do reklamacji i to tyle dobrych rzeczy o tej firmie. Kiedy po 3 tygodniach napisałem do serwisu maila co się dzieje z reklamacją niestety zostałem olany (brak odpowiedzi). Na kolejne dwa maile również brak reakcji. Kiedy zadzwoniłem do firmy dopiero sobie przypomnieli i obiecali zwrot pieniędzy w ciągu dwóch tygodni (było to 14 lutego br.). Niestety do dnia dzisiejszego "ani słychu ani widu".

Mara

pozytywny

20 czerwca 2013

Zamówienie zostało zrealizowane w 36 godzin ( poniedziałek godz. 23,00 do środy godz. 11,00 ). Przesyłka kurierska dostarczona zgodnie z wcześniejszym telefonicznym ustaleniem godziny doręczenia. Towar w idealnym stanie - odpowiada moim oczekiwaniom. Polecam.

zadowolona

Neutralny

8 grudnia 2011

W grudniu br. zamówiłem tel. ramkę multimedialną do zdjęć i natychmiast zrobiłem przelew z e-konta. Fakt, że było to rano w piątek, ale ramka dotarła kurierem po 5 dniach i zażądał kolejnej wpłaty... O dziwo suma jak po dokonanej przedpłacie! Kolejny telefon i odkręcanie zawalonej przez kogoś w firmie sprawy. Zdecydowanie bardziej polecam list Poczty Polskiej - na pewno znacznie taniej i szybciej chyba? Firma nawet nie przeprosiła choćby na @