Alien Nauka Jazdy / Nauka jazdy

Alien Nauka Jazdy - Nauka jazdy

Alien Nauka Jazdy

adres: Aleja Piastów 59/4 | Szczecin

ilość komentarzy: 20

Wysoka zdawalność i instruktorzy z doświadczeniem. Jazdę rozpoczynamy z placu. Plac manewrowy na terenie parkingu TESCO przy ul. Milczańskiej. Prowadzimy szkolenie podstawowe i dodatkowe oraz jazdy doskonalące (DLA OSÓB MAJĄCYCH PRAWO JAZDY)

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Dobra szkoła

8 maja 2020

Bardzo dobra szkoła. Świetnie podchodzą do kursanta. Mają odpowiednio przygotowane samochody. Instruktorzy naprawdę przykładają się do kursów. Bardzo dobrze oceniam ten ośrodek

Alina

Dobry Ośrodek

20 kwietnia 2020

Robiłem u nich kurs. Profesjonalnie prowadzone szkolenie. Świetne wykłady. Na mieście i na placu cierpliwie i odpowiedni prowadzony kurs. Egzamin zdany teraz czekam na prawko niestety trochę dłużej niż zazwyczaj wiadomo korona:)

zawmac

Warto

6 marca 2020

Spokojnie można iść tam na kurs prawka. Instruktor z którym jeździłam zna się na rzeczy. Potrafi przekazać wiedzę i jest cierpliwy i spokojny. Zawsze dokładnie wszystko mi tłumaczył. Na placu ćwiczyliśmy do skutku, na mieście przejechane i omówione chyba wszystkie skrzyżowania. Teraz nie obawiam się siąść za kierownicę nawet w obcym mieście. Oczywiście prawko już mam:)

asiuniami

Moje odczucia

5 marca 2020

Wielkie dzięki za odpowiednie przygotowanie do egzaminu i poruszania się po drogach. Do kursu przystąpiłam bez żadnego doświadczenia. Instruktor rzeczowo i przejrzyście tłumaczył mi zasady i poszczególne manewry. Samochód zawsze był w dobrym stanie, czysty i komfortowy. Egzamin zdałam i teraz mam juz prawko. Jeszcze raz dziękuję:)

Monika

Polecam

14 stycznia 2020

Jak najbardziej polecam ten ośrodek. Robiłem u nich prawko i jestem zadowolony. Miły i konkretny instruktor zawsze był na czas i zawsze miał plan nauki na dany dzień. Po mieście dobrze mi się z nim jeździło świetnie tłumaczył. Teraz wiem jakie to ważne mieć dobrego instruktora. Egzamin zdany bez problemu i wiem że jeżdżę odpowiedzialnie i bezpiecznie

Andrzej

Polecam

12 grudnia 2019

Szkołą zasługuje na polecenie. Super organizacja. Nie było problemów z ustaleniem terminów kursu. Instruktor z odpowiednim podejściem. Ciekawie prowadził nudną teorię. Jazdy prowadzone z zaangażowaniem i odpowiednią uwagą tak by kursant nauczył się jak najwięcej. Egzamin zdany bez problemu.

Arekkk

Bardzo dobry ośrodek

29 października 2019

Wiedzą jak dobrze zorganizować kurs. Robiłem u nich prawko i jestem zadowolony. Instruktor na poziomie i zaangażowany. Stale kontrolował moje poczynania na placu i na mieście. Świetnie się z nim dogadywałem i wiele mnie nauczył. Efekt egzamin zdany. Polecam

MArcel

27 sierpnia 2018

dziękuję za super przygotowanie do egzaminu na prawko. Zdane za pierwszym razem! Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na szosach ;)

karolina

To świetna szkoła.

27 lipca 2018

Ta placówka bardzo dobrze kształci ludzi, którzy chcą uzyskać prawo jazdy. Dzięki temu po drogach jeżdżą wyszkoleni i odpowiedzialni kierowcy a wiele znaczy dla wszystkich. Dziękuję im za to polecam tą szkołę wszystkim zainteresowanym.

majsterkowicz

Opinia

2 kwietnia 2017

Wielkie podziękowania dla zespołu instruktorów OSK Alien. W szczególności dla prowadzącego Piotra za fachowość, dobre rady, bezstresowy kurs i przyjemną atmosferę. Na wyróżnienie zasługuję również Łukasz i p. Jarosław, co tutaj kryć również fachowcy. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Dziękuję i pozdrawiam!

Kamil B.

Opinia

11 marca 2017

Egzamin zdałem za pierwszym razem, a to najlepiej świadczy o instruktorach. Najwięcej jeździłem z Jarkiem i Piotrem, kilka razy z Aliną - całą trójkę będę wspominał bardzo miło, potrafią profesjonalnie nauczyć zarówno techniki jazdy, jak i poprawnego zachowania się na drodze, przy tym są wymagający, wytykają błędy ale dzięki temu mogłem poznać swoje słabe strony i je skutecznie wyeliminować. 1 raz miałem okazję jechać (w połowie kursu) z tak chwalonym tutaj Tadeuszem - i nie wiem skąd te zachwyty, dla mnie to zdecydowanie najgorszy instruktor, wymagający niezwykle dynamicznej jazdy od nieprzygotowanego do tego kursanta jakim wtedy byłem, często podnoszący głos, gdy zaczął mi tłumaczyć parkowanie równoległe tyłem to kompletnie nie wiedziałem o co mu chodzi, dopiero Piotr w przystępny sposób przekazał mi jak to robić. Po jeździe z Tadeuszem straciłem wiarę że w ogóle zdam egzamin na prawko, tak podkopał moją pewność siebie. Na szczęście potem nie miałem nieprzyjemności z nim jeździć i wszystko poszło OK. Być może jest inny dla kursantów, których jest głównym instruktorem, bo inaczej nie jestem sobie w stanie wytłumaczyć tych pozytywnych opinii o nim. Ogólnie jednak ocena dla Aliena najwyższa z możliwych i zachęcam wszystkich do nauki w tej szkole.

Marcin

Serdecznie pozdrawiam Pana Tadeusza

22 lutego 2016

Sposób w jaki przekazał mi wiedzę zaowocował dzisiaj zdanym egzaminem :). Jeszcze nie mogę wyjść z szoku. Polecam szkołę Alien - Wanda P.

Wanda

Fajna zabawa

23 listopada 2015

Moim prowadzącym był Piotr. Jeździłem jeszcze z Pawłem, Ernestem i Łukaszem. Świetni ludzie. Zdałem za drugim razem. Pierwsze podejście oblane z własnej winy. Ogólnie było bezstresowo podczas nauki i profesjonalnie, ale bez metod gestapo. Więź manewrowa istniała "prawie" cały czas pomiędzy mną a Piotrem :D pozdrawiam Sławek Ł

Slawek

12 sierpnia 2015

Dobra szkoła jazdy. Mili instruktorzy, szczególnie dobrze jeździ się z Piotrem i Aliną, jak również Łukaszem. Zdane za pierwszym podejściem. Odbieram gwiazdkę za brak pomocy przy ustaleniu godziny przed samym egzaminem i zmuszenie do skorzystania z innej szkoły.

alienalien

Pozdrowienia dla Pana Tadeusza

11 czerwca 2014

Alien to najlepsza szkoła jazdy, jaką polecam! :) Pan Tadeusz super przygotował mnie do dynamicznej i bezpiecznej jazdy, dzięki czemu zdałam od razu egzamin praktyczny :). Pozdrawiam!

E.T.E.R.

28 sierpnia 2013

W 100% polecam szkołę. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za 1 razem. Jeździłam z Łukaszem i Kubą. Cierpliwi instruktorzy, bezstresowa nauka i miła atmosfera podczas jazd- klucz do sukcesu :)

Ewelina

Polecam !

4 stycznia 2013

Świetna szkoła, przyjemni instruktorzy. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Dodam, że Pan Łukasz Kalinowski jest mega :) Pozdrowienia !

Noname

24 marca 2012

jestem zadowolony z nauki w szkole alien moim instruktorm był tadeusz mazur starszy i wymagający pan egzamin zdałem za pierwszym razem polecam tą szkołe. pozdrawiam pana tadeusza grzegorz.

4 lutego 2010

Parę lat temu uczęszczałam do tej szkoły jazdy, zajęcia miałam z wieloma instruktorami (w tym z 2 policjantami), co sprawiło, że poznałam jazdę samochodem od różnej strony! Szczerze polecam!

Naimka

pozdrowienia dla pana Radka :)

21 stycznia 2010

super szkoła, szczególnie pozdrawiam pana Radka, przesympatyczny człowiek z anielską cierpliwością :)