Mobil auto / Nauka jazdy

Mobil auto - Nauka jazdy

Nauka Jazdy Mobil Auto

adres: ul. Golisza 25 A | Szczecin

ilość komentarzy: 10

Kursy podstawowe kat.A, kat.B, kat.C, kat.C+E, karta motorowerowa, dodatkowe szkolenia teoretyczne, dodatkowe godziny jazdy, kursy ekspresowe w 1 miesiąc, kursy weekendowe.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

DZIEKI

17 lutego 2017

Szkoła prowadzona przez Grażynkę jest wielka naprawdę uczy prowadzić pojazd. Iwonka, Grażyn i Ola są mega pozytywnie nakręcone i zawsze starają się pomóc (a jak trzeba to i ustawią do pionu hehehe ). Iwonka była moim instruktorem nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny mógł by mnie uczyć. (to był mój drugi kurs na prawo jazdy pierwszy lipa w innej szkole). Dzięki tym wspaniałym kobietom zdałem prawo jazdy za pierwszym razem13.02.2017, każda z nich dorzuciła cegiełkę DZIĘKUJE :)

KAN

hehe

3 czerwca 2016

Dziękuje czytałam komentarze na temat waszej szkoły i miałam mieszane uczucia czy wybrać tą ! Ale teraz nie żałuje zdałam za drugim razem z własnej głupoty i potrafie się do tego przyznać chyba negatywne komentarze to objaw własnej głupoty i braku realnego spojrzenia na własną nieudolność

lonia

Żal i smutek

8 maja 2016

Odradzam tą szkołę. Bez względu na instruktora, ucinanie jazd po 15 minut. W przypadku Pana Mirka załatwianie spraw prywatnych podczas jazd z kursantem. Złośliwe uwagi i zero zaangażowania w naukę. Jedyny instruktor który naprawdę dobrze wytłumaczył zasady jazdy to Pan Roman.

Stefan

POLECAM!

5 grudnia 2015

Super szkoła polecam wszystkim;D! Zdałem za 1 razem w krótkim czasie;D Jeździłem z Mirkiem zajebisty instruktor!Ma podejście do kursanta i tłumaczy ze zrozumieniem !Z Grażynka jeździłem 2 razy i powiem ze ma jaja ta kobieta!;D Nie dopuści nikogo kto nie jest przygotowany i to sie u niej ceni;D Szkoła na 6+ Polecam;D

Paweł

Polecam !

3 grudnia 2015

Polecam Szkołę Nauki Jazdy Mobil-auto! Gdzie każdy z instruktorów w umiejętny sposób przekazuje wiedzę, wyjaśniają wszelkie wątpliwości, dzięki czemu rzetelnie przygotowują do egzaminu. W szczególności polecam Pana Mirka, jest cierpliwy, opanowany, stwarza bezstresową atmosferę podczas jazdy. Ponadto dokłada wszelkich starań abym jako przyszła mama odbyła praktykę w jak najbardziej komfortowych warunkach.

POLECAM

2 grudnia 2015

Super szkoła. Zdałam za 1 razem. Teoria ciekawie prowadzona, jazdy dostosowane do mnie. Jeździłam z Panią Grażyną i jazdy były ok. Egzamin wewnętrzny zdałam za 1 razem i nic mnie nie zaskoczyło na państwówce. Gorąco polecam

Maryśka

Do kitu.

25 kwietnia 2015

Podzielam te dwie opinie na szkoła jest najgorsza jaką trafiłem. Teoria jeszcze okej jazdy do czasu. Do czasu jak uczył mnie niejaki pan Mirosław.M ciągle siedział w telefonie każdy drobny błąd okrasił złośliwą uwagą,wprowadzał jednym słowem negatywną atmosfere w samochodzie. Egzamin wewnętrzny to dopiero była zabawa. zdałem go za 4 razem z instruktorem który według mnie poprawiał nieco wizerunek szkoły. pierwszy raz przejechałem przez miasto elegancko w ośrodku instruktor który mnie ' egzaminował' pobiegł do mojego instruktora prowadzącego ( niestety Mirka) z pytaniem czy mnie uwalić, ten bez zastanowienia się na to zgodził. Za te 3 oblane razy pani kierownik szanowna zażyczyła sobie zapłaty tak jak za godzine jazdy dodatkowej ( nic nie dostała bo ja głupi nie jestem).Egzamin praktyczny wewnętrzny wyglądał właśnie tak. Teoria to już istna komedia... Zdasz jak zrobisz 3 razy pod rząd testy na wynik POZYTYWNY. Dzięki Bogu prawko już mam 2 lata, jeżdże znakomicie a nie jak wszyscy tam mówili że się nie nadaje na kierowce. a w pozytywnym zdaniu państwowego egzaminu pomogła mi szkoła SOKÓŁ ktora była 100m od niej bowiem tam wykupiłem jazdy dodatkowe potem żałowałem że tam nie robiłem kursu Aczkolwiek SOKOŁa gorąco ale to gorąco polecam

Michał

NIE POLECAM!

23 marca 2015

uważam tak samo jak Ktoś wyżej - szkoła najgorsza jaka może być. jeżeli chodziło o jazdy to wszystko ładnie, były dopasowane do kursanta, tyle ile i kiedy chcesz to jeździsz. później zaczęły się schody - był problem z egzaminem wewnętrznym, p. Grażyna przez kilka tygodni nie interesowała się kursantem, nie przychodziła na umówione spotkanie i w końcu trzeba było się przenieść do innej szkoły bo ileż można czekać. p. Mirka również odradzam - ciągle gapił się w telefon, niekulturalny, złośliwe komentarze i bardzo częste spóźnianie się.

super szkoła

16 listopada 2013

Zdalam za 1 razem szkoła fantastyczna zdałam dzieki instr Mirkowi który jest nie tylko zajefajnym instruktorem ale do tego ciacho polecam!

7 stycznia 2013

Szkoła zaskoczyła mnie negatywnie. Instruktor nie przedstawił się, był niekulturalny, zlosliwie komentowal moje bledy. Zajety byl pisaniem smsów oraz rozmowami przez telefon. Ogólnie mało interesowało go by przekazać mi jakąkolwiek wiedze. Odradzam Pana Mirka - instruktora oraz szkołę!