Speak Up / Szkoły językowe

Speak Up - Szkoły językowe

Speak Up

adres: ul. B. Krzywoustego 9-10 | Szczecin

ilość komentarzy: 90

Większość szkół angielskiego oferuje taki sam system nauczania dla wszystkich swoich studentów. Ale nie jesteśmy tacy sami! Nie mamy tych samych celów, możliwości i potrzeb. Dlatego tak wielu uczniów nie radzi sobie z nauką angielskiego. Właśnie dlatego w Speak Up stworzyliśmy pierwszą na świecie metodę nauczania stosowaną indywidualnie dla każdego z naszych studentów!

Komentarze Sortuj po: 

Szczerze odradzam naukę w tej szkole!

26 lutego 2015

Konsultanci świetnie wyszkoleni by wmanewrować kredyt na prawie 5 tys, zł. Dyrektor i reszta konsultantów to banda prostaków bez klasy. A historia moja z szkołą zaczęła się jak większości z Państwa - telefon że dla mnie jest kurs z specjalnym dofinansowaniem. Spotkanie w szkole - miła atmosfera i umowa podpisana. Tylko szkoda że żadne specjalne dofinansowanie nie istnieje.... to bujda by naciągnąć na kredyt. A jaka szkoła staje się wroga gdy chce się z nimi rozwiązać umowę....1200 zł w plecy a nie żadne dofinansowanie. Dziwię się że oddział w Szczecinie jeszcze istnieje naprawdę....

out91

UWAGA!!! Inteligentni Oszuci!!! Zawierają z Toba kredyt!!!

4 lutego 2015

Odradzam wszystkim naukę w Speak Up, zostałam przez nim oszukana i w to bardzo inteligentny sposób. Uważajcie na ich stosują wyrafinowane techniki sprzedażowe oparte na wyłudzeniach i celowym niemówieniu tego co dla nich niewygodne... Mało tego w bezczelny sposób mówią Ci, że trzeba było wnikliwie przeczytać umowę, cytuję:"jak to nie wiem pani co podpisuje"? Teraz czuję się oszukana i muszę zapłacić ponad 1000zł+175zł za książkę?!!! Paranoja i totalne oszustwo! Tym wpisem chcę przestrzec wszystkich, którzy chcą zapisać się do tej szkoły, by tego nie robili i znaleźli inną... Chociaż Wy nie dajcie się omamić ich pięknym słowom, które kłamią i wyłudzają pieniądze!!!

Marta

totalne dno

4 lutego 2015

Pominę fakt z tym rozliczeniem szkoły za kurs, ok, moja wina. Ale skoro nastąpiło rozwiązanie umowy To zamsarnym obowiązkiem Szkoły jest oddać pięniądze ktore są winni. A tymczasem oni sobie nic z tego nie robią. życze im jak najgorzej i współczuje pseudo-konsultantom. Po prostu wstyd.

kursant

Czy jest ktoś kto skorzystał z gwarancji

3 lutego 2015

Witam . Też zostałem oszukany ,na początku zaznaczyłem że w razie propozycji pracy za granicą będę musiał zrezygnować z dnia na dzień - nie było problemu,powiedziano mi żebym tylko nie pisał nic w książce , żeby była do zwrotu jak chciałem skorzystać z gwarancji wypełniłem warunek zrobienia 20 lekcji mulimedialnych i 10 z lektorem , oddałem książkę - w terminie 3 miesięcy. Dostałem pismo że nie spełniłem warunków gwarancji bo nie wypełniłem książki . To FAKT KAŻDEGO TRAKTUJĄ INDYWIDUALNIE , aby tylko nie udało się spełnić warunków gwarancji . Mam prośbę CZY JEST KTOŚ KOMU UDAŁO SIĘ Z NIEJ SKORZYSTAĆ , BO JAK NIE TO WIADOMO O CO CHODZI. Mój tel 505 175 111

andreszczecin

Speak Up to OSZUŚCI!!! UWAŻAJCIE!!!

29 stycznia 2015

Do szkoły Speak Up w Szczecinie trafiłam przypadkiem, z chęcią zapoznania się z ofertą nauczania. Bardzo miła pani konsultantka zaproponowała mi cudowną gwarancję ,,Sprawdź czy się nauczysz". Miałam wpłacić tylko 100 zł i przez 3 miesiące mogłam chodzić na zajęcia aby zrealizować pierwszy poziom nauki w szkole. W razie rezygnacji nie miałam ponosić żadnych dodatkowych kosztów ponieważ niby na pierwszy poziom nauczania szkoła otrzymuje dofinansowanie a gwarancja jest po to aby poznać system nauczania szkoły. Okazało się jednak, że muszę zapłacić za okres który chodziłam i wystawiono mi super ROZLICZENIE KOSZTÓW na prawie 1200 zł. Konsultowałam sprawę z prawnikiem i umowa pisemna ma pierwszeństwo nad umową ustną a dokumenty, które Speak Up podsuwa do podpisania (pomijając to, że biorą na nas kredyt) są tak skonstruowane, że oni i tak wyjdą na swoje. MUSIMY COŚ Z TYM ZROBIĆ!!! NIE DAJMY SIĘ OSZUSTOM!!!

Oszukana

Uważajcie na Speak-Up!!

30 grudnia 2014

Jeśli ktoś z Was zainteresowany jest realnym działaniem, to zachęcam do kontaktu. Jestem już bardzo bliski pozwania spółki Learning System za praktyki, które stosują. Speak znany jest Federacji Konsumentów bardzo dobrze, znany jest Rzecznikowi Praw Konsumenta, te organizacje dostają coraz więcej zgłoszeń od klientów. Sam jestem jednym z poszkodowanych, gdyż Speak Up chce mnie rąbnąć na prawie tysiąc złotych. Jeśli nie pomogą organizacje, idę do sądu. Jeśli ktoś z Was zastanawia się czy zapisać się do tej szkoły, z całego serca odradzam.

alabaster

Zakłamanie i tyle

23 grudnia 2014

Dlaczego wszyscy czekacie z pozwami do sądu. Tomek którego czytałem wpis taki mądry a nie złożył pozwu do prokuratury. A ja złożyłem wraz z moją narzeczoną. Scenariusz jest taki sam jak opisał Tomek i chyba u tego samego kolesia byliśmy. Czary mary i kredyt gotowy. Ja zostałem wmanewrowany w kredyt 10 000 na 21 miesięcy a rozmowa była o 3 miesiącach i to dofinansowanych. Więc będę teraz domagał się tego dofinansowania które było nam obiecane bo obietnice trzeba dotrzymywać.

elwis

Oszuści !!

22 grudnia 2014

Niby szkoła fajna, elastyczna itd. A tak naprawdę biorą kredyt w Twoim imieniu z bankiem, i przy rozwiązaniu umowy oni Ci wyliczają kwotę z którą musisz rozliczyć się z bankiem. Byłam u prawnika , da się z nimi sądzić ale koszty tego mogą być wysokie, nie dajcie się oszukać. Namawiają starych ludzi do nauki języka gdzie nie jest im do niczego potrzebny , wiele ludzi ma z nimi problem. Ja muszę spłacić ponad 1000 zł do tego muszę iść do banku i dowiedzieć się czy nie muszę rozliczyć się dodatkowo. Jest to wielkie oszutstwo , teraz człowiek głupi i płaci za błędy.

Never

ODRADZAM PO PROSTU ODRADZAM

16 grudnia 2014

Ludzie brani z ulicy Prokurator by się przydał

devel

da się z nimi wygrać

11 grudnia 2014

Podpisuje się z nimi umowę na rok, półtora i zostaje się wmanewrowanym w kredyt. Pamietajcie o mozliwości ustawowej odstąpienia od tego w krótkim terminie po zawarciu. Jeżeli jednak to przegapicie to macie przerąbane. Załóżmy ze kurs kosztuje 4 200. Chodziłam 2 miesiace, które są wycenione na bajońską sume 1200. Przez 2 miesiące spłaciliście im ok 500zł. To waszym zadaniem jest oddanie im 700zł. A pozostała kwotę oni muszą oddać bankowi. To wy musicie pilnować czy oni oddają bankowi. Rozmawiałam z bankiem, SU uwielbia spóźniać sie w oddawaniu kasy a po dupie mamy my. Pilnujcie jak dostajecie rachunki i uważnie czytajcie, bo na rachuku też mnie chcieli oszukać. W razie czego dzwońcie do Warszawy i proście z ksiegowymi. Ja tak narobiłam im koło dupy, że potem z centrali do mnie dzwonili i wypytywali o dyrektora i o kondycje szczecińskiego oddziału. PS w momencie wcześniejszego uregulowania płatnosci z Santanderem, bank przesyła wam jakiś procent kwoty za to ze szybciej spłaciliście kredyt. Poza tym kadra jest świetna;)

magdaj

Żenada, ale na własne życzenie

11 grudnia 2014

Dzwonek alarmowy powinien się odezwać w momencie tego odstawionego cyrku z dzwonieniem przez naciągacza (pardon, prowadzącego rekrutację) do jakiejś kobiety "czy można temu panu WYJĄTKOWO dofinansować kurs" - to było tak idiotyczne że ktoś się na to nabiera? Oczywiście specjalnie dla mnie jeszcze jedno dofinansowanie się znalazło (jaka dobra firma, dopłaca do kursu). No ale ok, zależało mi żeby się podszkolić i olałem to. Potem gadka szmatka, do tej pory nie wiem jak oni to zrobili że dałem się władować w kredyt na 2 lata od którego NAWET śmierć mnie nie uwolni :) I nie wiem jak to zrobili że od razu podpisałem tą chorą umowę zamiast jak zwykle to robię wziąść nią wpierw do domu :) Perfect marketing i kiting of klient ;) Chodzę teraz na zajęcia sporadycznie, ale chodzę by w ogóle ta kasa się nie zmarnowałą, coś tam zawsze w łbie zostaje, ale taniej by było wziąść prywatnie lektora. Jak czytam tą umowę to nawet nie ma co się pyszczyć, bo wpierw wziąłem kredyt z banku i ktoś go musi spłacić, w umowie nic nie ma że oni jak się zrezygnuje z kursu :) Głupi tomek po szkodzie, ale uczyć się trzeba całe życie. A śmiałem się z byłęj żony że w garnki za 4 patole dała się władować, a tu jeszcze lepsi kiciarze. Ba, facet podczas gadki ze mną obiecywał mi jakie to laski chodzą na kursy i jak to sobie żonę znajdę, pomijam fakt że średnia wieku tam to chyba z 50 lat ;)

tomek

bardzo odradzam

25 listopada 2014

Zdecydowanie odradzam szkołę speak up.Oni tylko naciągają na kredyt w banku, który trzeba spłacać.miało być 3 miesiące za darmo.Po miesiącu zrezygnowałem i musiałem zapłacić 2/3 pierwszego poziomu jeszcze naliczą sobie za miesiąc z góry.Wcale nie jest tak jak oni mówią z godzinami, że można chodzić kiedy się chce.Rozwiązać umowę też nie jest łatwo.dyrektor robi problemy z rozwiązaniem umowy

tadek

Uwaga oszuści

12 listopada 2014

Chodziłem do szkoły Speak Up niecałe 3 miesiące gdyż nie miałem czasu. Gdy chciałem zerwać umowę powiedzieli mi że za okres miesięcy muszę zapłacić 1200 zł gdyż nie ukończyłem poziomu przez 3 miesiące gdzie te 3 miesiące były bezpłatne. Wszystko ładnie pięknie jak niechcesz z nimi zerwać umowy namówili mnie na lekcjie o 20.00 tylko po to aby przedłużyć mój pobyt w szkole i opóżnić złożenia wypowiedzenia mieli do mnie zadzwonić i umówić się ze mną na lekcję no i przez dwa tygodnie nikt nie zadzwonił. W końcu poszedłem złożyć wypowiedznie i tu niespodzinka 3 miesiące bezpłatne okazały się płatne bo okres gwarancji minął 1200 zł i następny okres się rozpoczął którego 3 miesiące kosztują też 1200 zł. Podpisując umowę za na dwa lata za pierwsze 6 miesięcy płacisz ponad połowę kursu OSZUŚCI. sZUKAM OSÓB KTÓRZY ZECHCĄ ZAŁOŻYĆ SZKOLE SPRAWĘ W SĄDZIE TEL 791671055

Marek

Klamczuchy.

6 listopada 2014

na szczęście nie dałam się nabrać pani konsultantce...no prawie...pani miła przyjacielska...pyta się o sprawy rodzinne...o prace....czemu się chce uczyć...mowie że mam mało czasu..prosząc o szybka odpowiedz jakie są koszta..zaczyna mówić o dofinansowaniu..dzwoni do kolegi czy jeszcze może dorzucić mnie na listę dofinansowań..mówi zróbmy szybki test na jaki poziom..po wynikach..drukuje już umowę..podsuwa do podpisania..zadaje pytania..tłumaczy tak za wile jakie są koszta...ze najinteligentniejsza osoba się zakręci..ale jestem tak dociekliwa że uśmiech który towarzyszył pani przez cały czas nagle znika...wytykam jej 5 razy jak mijała się z prawdą..pani dalej kłamie podważając swoje wcześniejsze wypowiedzi..żenada..weszłam się zaznajomić z kosztami..na chwile..wychodzę po godzinie zmarnowanego czasu...jak ktoś chce skorzystać to normalnie można się zapisać na 3 miesięczny kurs..tylko zapłacić trzeba gotówką z góry. każda forma na raty to u nich kredyt. konsultanci manipulują słowami, próbują wręcz się z tobą zaprzyjaźnić.

elcia

Uwaga Oszuści

3 listopada 2014

Szczecin i szkoła Speak Up to oszuści i kretacze bardzo ciężko zerwać z nimi umowę a ludzie pracujący tam to manipulanci i kretacze . Wiec jak chcecie się tam zacząć uczyć to poszukajcie innej szkoły !!!!!

Speak Up to pospolici oszuści

31 lipca 2014

Niestety szkoła stosuje oszukańcze praktyki i manipuluje przy podpisywaniu umowy . Konsultanci są perfekcyjnie wytresowani w celu oszukania klienta, obiecują gruszki na wierzbie, a rzeczywistość niestety odbiega od obiecanek. Żenująco niski poziom, brak możliwości skorzystania z zajęć ze względu na przepełnione grupy, szkoła w Łodzi np. nie chce przyjąć rezygnacji z kursu, co jest skandaliczną praktyką którą lada dzień zgłaszam do UOKiK. Generalnie ta szkoła powinna zostać zamknięta ze względu na szereg nieprawidłowości przy podpisywaniu umów i mam nadzieję że przyczynię się do tego by takiego oszusta wyeliminować z rynku uczciwych podmiotów gospodarczych.

Oszukana przez Speak Up

masakra!

30 czerwca 2014

Drodzy potencjalni "uczniowie". Dość długo zastanawiałam się, czy opisać moja historię z tą szkołą w Internecie, bo nie jestem fanką takich rozwiązań, ale dzisiaj moje wnerwienie przeszło wszelkie granice. Od stycznia 2013 jestem uczniem szkoły w Poznaniu, i jeszcze nigdy nie byłam traktowana w taki sposób. Zacznę od tego, że już na samym początku zostałam oszukana przez konsultantkę - powiedziała mi, że mogę dodać czas kursu jeśli mam taką potrzebę (z różnych przyczyn) lub zerwać umowę kiedy chcę. Po czym okazało się, że gdy dodatkowy czas (3 miesiące) był mi potrzebny, nie mogłam go dołożyć (przeprowadzałam się, więc nie miałam możliwości chodzenia na zajęcia). Pani konsultantka powiedziała mi, że przeprowadzka to nie jest motyw, i - mimo złożenia podania - olała całą sprawę i nawet nie raczyła poinformować mnie o decyzji wspaniałomyślnego zarządu. Gdy chciałam zrezygnować z kursu, dowiedziałam się, że muszę zapłacić ponad 1000 zł, bo tyle brakuje do rozwiązania umowy :| Poprosiłam również o przeniesienie mnie do innej placówki, i przez ponad pół roku nie dostawałam odpowiedzi (a płaciłam dalej...), i dopiero gdy napisałam do Dyrektorki szkoły okazało się, że po raz kolejny zostałam olana... Pani Dyrektor zajęła się sprawą (jedyny zarzut to to, że kilka miesięcy mi przepadło, bo nie miałam dowodów tego, że rozmawiałam z konsultantką...), i dołożyła mi darmowe miesiące (niestety kolejny minus - nie zostałam poinformowana o terminie przeniesienia i znowu kilka tygodni przepadło). Kiedy już wydawało mi się, że jakoś uporządkowałam sprawy z tą szkołą, wyskoczyła kolejna sprawa... Miałam nadpłatę ze szkoły Empik, którą przerzucono mi do Speak-Up, i dzięki temu miałam móc zapłacić jedną ratę mniej - dzisiaj dowiedziałam się, że pieniędzy tych na moim koncie nie ma i nie wiadomo co z nimi zrobiono... No ręce opadają, zwłaszcza, że wydawało mi się, że rata zapłacona a tu bank mi wydzwania, że nie mają kolejnej spłaty... I znowu mail do Dyrektorki... naprawdę, zastanówcie się dobrze zanim dołączycie do tej szkoły. Ciągłe "walki" z konsultantami, niemiła obsługa i traktowanie klientów jak - za przeproszeniem - gówno są tutaj na porządku dziennym. Nie polecam nikomu. I przepraszam za taki długi wpis, ale stwierdziłam, że lepiej ostrzegać:) Pozdrawiam.

magdawu

ja tam jestem zadowolona

28 lutego 2014

Chodziłam do Speak Upu kilka miesięcy i jestem w pełni usatysfakcjonowana i poziomem nauki i dopasowaniem do tego ile mogę poświęcić czasu i tym voucherem na darmowe lekcje. Co prawda nie rezygnowałam to nie wiem jak to jest, ale aż ciężko uwierzyć w jakiekolwiek komplikacje.

Malgorzata

bez przesady

19 lutego 2014

Nie znam nigdzie takiej sytuacji że przy rezygnacji z rozpoczątej usługi przysługuje zwrot kosztów. To zależy od usługodawcy. W szkołach nie ma tak, ale można negocjować, myślę że Speak Up bez problemu przesunie na inny termin, bądź zaproponuje inne rozwiązanie. Ja korzystałem ze Speak Up w tamtym roku i jestem zadowolony z ich usług. MIałem wiele sytuacji że nie mogłem być na zajęciach ale nic nie traciłem, dogadywałem się, ja bynajmniej ich polecam.

nie polecam!!!!

29 stycznia 2014

Wszystko pieknie wyglada jak zapisujesz sie.Jacy mili, przyjazni-niemal od progu Twoi przyjaciele. A jak cudownie opowiadaja o kursie.Bez problemu moga chodzic, stukac-pukac do drzi, bo nawet eskimosowi sprzedali by lod. Czary-mary i jestes zaczarowany ich magicznym pieprzeniem. Podpisujesz, i tu czary sie koncza. Dodzwonic sie do kolsuntata graniczy niemalze z cudem, jezeli juz jestes w szkole i chcesz sie o cos zapytac, to odpowiedza"za momencik, za chwileczke" i tyle ich widzisz. Myslisz ok, moze po zajeciach zlapie,ale latwo dalej nie ma. A jak chcesz zrezygnowac, to czlowieku zapomnij o jakich kolwiek pieniadzach, czekasz miesiac, dwa ...i zapomnij juz o nich!!!NIE POLECAM!!!!!

Paris

odradzam

10 grudnia 2013

nieuczciwe podejście przy podpisywaniu umowy, obietnice bez pokrycia , problemy z rezygnacją..mija miesiąc od podpisu rezygnacji a pieniędzy ani śladu / płaciłam za trzy poziomy z góry/...warszawa zbywa... odradzam !!!!!

zawiedziona, szczecin

Ekstra szkoła

11 listopada 2013

Jestem bardzo zadowolona ze Speak up we Wrocławiu. Dużo pracuję, często wyjeżdzam w delegacje i robienie lekcji multimedialnych w domu jest naprawdę super. Ponadto podoba mi się fakt, że zapisujemy się na zajęcia w dogodnym terminie w dowolnym tygodniu, czasami przez 2 tygodnie nie mam mnie w szkole, bo nie mam czasu a w następnym tygodniu jestem prawie codziennie. Co do komentarzy o oszustwie szkoły - ludzie czy wy naprawdę jesteście tak naiwni, że nie wiecie co podpisujecie. Mi Pani asystentka również próbowała wcisnąć umowę kredytu do podpisu, ale przecież to jest wyraźnie napisane, nie możecie nie wiedzieć, ze bierzecie kredyt na naukę angielskiego! Ja zapłaciłam po prostu gotówką. I nie mówcie, ze tak się nie da. zapłaciłam 50% za kurs, a następnie po miesiącu następne 50%. Okres - czyli ilość semestrów które chcesz się uczyc też zależą od ciebie.

aga

szkoła

28 października 2013

Chodziłam, ukończyłam nie było żadnych tego typu problemów... Ludzie, czasami sie zastanawiam czy oby własnie chodziliście do tej samej szkoły językowej

alicja7

Meritum bank i Speak Up

22 października 2013

Nie podpisujcie żadnej umowy bo podpiszecie umowę z bankiem na 4,502,00zł i się wkopiecie w bagno oddacie im 1,888,2,84zł do banku będzie cie musieli zapłacić oni wam oddadzą kwotę zwrotu dla studenta 2.619,16zł i jeszcze będziecie musieli oddać 5,200zł więc nie polecam jeszcze raz tej szkoły

Powiedz co widzisz, żyjąc w naszym Kraju

W tym Speak Up

21 października 2013

Uwaga na szkołę językową Speak Up w Szczecinie, podpisując umowę narażamy sie na straty...oszuści!! A gdyby tego mało ludzie tam pracujący" srają wyżej niż dupy mają", żenada totalna, nie polecam!!! Powiem tak łatwo jest się zapisać ale za to trudno wypisać i jeszcze dodam że tam jest banda naciągaczy i maglarzy przemaglują cię jak w psiarni

Powiedz co widzisz, żyjąc w naszym Kraju

Nigdy nie wybierajcie tej szkoły!!!!

16 października 2013

Banda oszustów!!! CO innego mówi Pan w biurze a co innego dają na papierze. Podsuwają umowę kredytową o której człowiek nie ma pojęcia. Po miesiącu można skorzystać z gwarancji "Sprawdź czy się nauczysz" jak nie zaliczysz egzaminu to oddadzą pieniądze- zawsze jest tak że się zdaje!!! Oszuści na każdym kroku bez prawnika nie podchodź do rezygnacji z umowy. Bardzo nie mili, nie kontaktowi - oczywiście tylko przy odstępowaniu od umowy. Tak to zagłaszczą na śmierć! Jednym słowem totalne oszustwo!!! Ludzie uważajcie!!! NIE polecam całym sercem.

Oszukany

Nieuczciwa szkoła

1 października 2013

Uważajcie na szkołę Speek-up. Podpisując umowę z w/w szkołą narażacie się na straty finansowe, a wasz kurs moż kosztować 2 razy więcej. Pomijając kwestię nauczania, skupmy się na pieniądzach. Szkołą daje za "darmo" podręczniki, za które w rzeczywistości pobiera opłątę 128 zł za każdy. Umowa kredytowa z bankiem oznacza, że po prostu bierzemy kredyt, wszystkie opóźnienia w spłącie rat są związane z dodatkowymi kosztami. Przy rezygnacji z umowy szkoła nalicza dodatkowe opłaty, w efekcie których koszt kursu wzrasta o 100 % Wszystko dzieje się za naszą zgodą ponieważ podpisujemy umowę, która jest dla klienta niekożystna. Porszę poszukać innych szkół, które mają jasne zasady finansowania kursów. Proszę również poczytać w sieci co piszą byli klienci szkoły

tomasz2100

19 lipca 2013

jest to jedyna szkoła, dzięki której mogłem zrealizować w pełni program. Najwiekszym plusem jest to, ze zajecia nie przepadaja, bo sie kilkukrotnie powtarzaja w ciagu tygodnia, wiec jesli ktos-np ja, pracuje zmianowo to jest to idealne rozwiazanie, mozna chodzic w jednym tyg rano , w inny popopludniu i nic sie nie straci. Co do platnosci, wystarczy sie z nimi nie spozniac i wtedy bedzie ok

olo

są plusy i minusy

18 czerwca 2013

Plusem tej szkoły jest różnorodność zajęć. Uprzejmi lektorzy, którzy lubią swoją prace i potrafią zmotywować. Mi się zdarzyło być na group classie sama. Jezeli potrzebujesz dodatkowych cwiczeń wystarczy powiedzieć nauczycielowi prowadzącemu lub każdemu innemu i na następny raz ma sie pakiet dodatkowych ćwiczeń, które sprawdzi twój prowadzący. Nauczyłam się mówić i w widoczny sposób podniosłam swój poziom. Organizacja nauczania jest dobra do 9 poziomu. Potem jest słabo. Jest mało zajęć, na które można sie zapisać. Nie prowadzą prawie wcale przygotowania do fce. Jeżeli chce się zrezygnować, to można w ciągu 14 dni od rozpoczęcia umowy. Później jest gorzej. Poziomy są liczone w przecudaczny sposób. Pierwszy kosztuje 1300zł. Bez znaczenia jak długo go robisz. A wszystkie kolejne są tańsze. Bodaj piąty i szósty są po 330zł. Jak chcemy z nimi skończyć piszemy rozwiązanie umowy. Na wszelki wypadek to samo slemy do Santandera. Nie przejmujemy się dąsami Emila, który jest wredny a przy milionowym pytaniu ma ochotę nas zamordować;p Czekamy na rozliczenie. Rozliczenie polega na tym że wyceniaja ile kursu zostało zrealizowane, jakie koszty poniosła szkoła, i na jakim etapie mamy spłacony kurs. Jeżeli jest różnica pomiędzy moja spłatą a kosztami szkoły, to trzeba dopłacić. Resztę kasy szkołą musi oddać bankowi. Trzeba ich pilnować bo lubią po terminie posyłać kasę. Sama kasjerka z santandera mi to powiedziała. Pilnujemy ich w ten sposób ze dzwonimy do wawy do działu rozliczeń a tam z księgowymi lepiej sie dogadam jak z manipulatorami- konsultantami. Podsumowując, szkoła dobra dla początkujących i tych którzy robia intermidiete, advance jest słaby. Jeżeli wszystko robimy jak jest w umowie to nic się nie dzieje. Jak chcesz szybciej skończyć to juz słabo.

ex uczennica

odradzam!!!!!!!!!!!

18 kwietnia 2013

Beznadziejna szkoła, jesteś tylko numerem na liście do płacenia i UWAGA! umowę czytaj z prawnikiem bo to kredyt! Zakładasz sobie pętlę na szyję i nie masz możliwości wyplątania się z tego. Niski poziom - placement test jest do niczego - na advanca kwalifikuje ludzi (wiadomo, że testy każdy umie zrobić), którzy potem zdania nie potrafią sklecić i nikt tego nie weryfikuje, student sam musi ocenić się na jaki poziom ma trafić. Na zajęciach siedzę i czekam aż osoba, z którą mam robić ćwiczenie coś z siebie wydusi - lektor nie reaguje (nie sugeruje konsultacji, nie zaprasza na dodatkowe zajęcia, nie poprawia błędów). Zmieniałam poziom dwa razy na wyższy i dalej się nudzę. Indywidualne nauczanie kończy się na tym, że indywidualnie zapisujesz się na lekcje, na zajęciach jest 10 osób wychodzi 6 minut indywidualnie. Konsultanci i dyrektor nie wykazują chęci żadnego porozumienia, zasłaniają się umową i mówią, że nic nie mogą zrobić, cały czas pytają "a na jakiej podstawie?". W czasie "rekrutacji" bardzo precyzyjnie opisałam swoje potrzeby co do nauczania, wyraźnie powiedziałam że potrzebuję języka do pracy, czyli biznesowego i że nie chcę robić ćwiczeń "fill the gaps" - usłyszałam, że są zajęcia biznesowe i indywidualne a ćwiczeń "fill the gaps" jest bardzo mało, co się okazało: na zajęciach z biznesu opowiadam jakie reklamy lubię, a na mutimediach wypełniam puste pola!!! Co do multimediów - filmik dydaktyczny ma 20 lat!!! Nie używają na nim telefonów komórkowych ani komputerów, że o Internecie nie wspomnę, w związku z tym nie uczę się współczesnego słownictwa związanego z obecnym życiem. Fabuła filmu dotyczy przestępstwa, czy naprawdę mi się to przyda? ODRADZAM!!! JUŻ LEPIEJ ZNAJDŹCIE SOBIE INDYWIDUALNEGO LEKTORA ZA TĄ KASĘ, KTÓRY POŚWIĘCI WAM CZAS I ZAJĘCIA BĘDĄ PRZYSTOSOWANE DO WASZYCH POTRZEB!!!

Natalia

Masakra brak nauczania indywidualnego

8 kwietnia 2013

Ja chciałem zajęcia indywidualne i pełna klapa namawiacz tak namieszał że podpisałem umowę.w domu ją poczytałem i mówię pełna ściema no ale spróbuje, na zajęciał z lektorem było po 6-9 osób no to w 1 godz.dla mnie było 7-10 min indywidualnie?też bym polemizował. Jak chciałem zrezygnować to naliczyli mi 1166.68 za naukę przez niecałe 3 m-ce,ale wcześniej o kredycie żadnej mowy nie był i dziwne że dostałem bo jestem wpisany do KRD.Żenujące nikomu nie polecam.indywidualnie to tylko na tych cienkich multimediach.koszmar

driverbos

Zawiłe

11 marca 2013

Wypowiem się tak jak osoba, która mnie do uczestnictwa zachęcała. Wszystko fajnie, oferty, wyjaśnienia, propozycja godzin, jakaś tam gwarancja... Jednak gdy przychodzi o kwestie finansowe - klapa. Odbieganie od tematu, zmiany tematu, a co ciekawe - nic nie było mówione o umowie i kredycie. Czyli ma to działać tak, że osoba zachęcana wszystko ma zrobić na hejnał i nie zauważyć tego, że zostaje oszukana.

Gudio

gorąco polecam

20 lutego 2013

Szkoła świetna dla osób pracujących, uczących się. Super lektorzy, podchodzący ze zrozumieniem i cierpliwością do wszystkich :) chodzę dopiero 4 miesiące a już czuję wieeeeelką poprawę! Duży nacisk kładziony jest na rozmowę, konwersacje. Dzięki temu w końcu się przełamałam i nareszcie nie mam problemu z mówieniem :) GORĄCO POLECAM !:))

saskia

22 grudnia 2012

Każdy jest inny, każdy chce się nauczyć, nie każdy wytrzymuje tepmo nauki, nie każdy chce przeskoczyć na wyższe poziomy. Szkoła daje taką możliwość, ale to od nas zależy czy się nauczymy, nie od sekretarki, lektora czy podpisanej umowy.

miczko

dla mnie ok

22 listopada 2012

jak widać, co człowiek to opinia. ja wyniosłam wiele z kursu, umiem się dogadać za granicą, rozumiem teksty, potrafię obejrzeć nieskomplikowany film w oryginale. dla mnie było okej, przeszłam cały deklarowany w umowie okres bez najmniejszych problemów. może dlatego, że dokonuję przemyślanych, pewnych decyzji w przeciwieństwie do niektórych. no ale nie mnie oceniać, jak widać po forum, nie przekonasz się jak jest naprawdę dopóki nie sprawdzisz.

do matury polecam

14 października 2012

Faktycznie super szkoła do matry, juz czuje duza poprawe po lediwe miesiacu. Jak sie trafi fajna grupa to zajecia w ogole sa super, wrecz przyjemnosc ;]

makssss

odradzam

24 września 2012

Fajna szkoła,CZYTAJCIE UMOWĘ Z PRAWNIKIEM,Bardzo drogo 1700 za poziom.Strzeżcie się kredytu.

ok

21 września 2012

Podobnie jak wielu zastanawiałem się czy skorzystać z usłyg szkoły Speak up. Zapisałem się w marcu, choć obawiałem się co będzie jeśli się przeprowadzę (mieszkałem w Sz-nie, było możliwe, że firma przerzuci mnie do Gdańska). Konsultant na spotkaniu poinformował mnie, że można się przenieść z całością kursu no i jak zwykle na spotkaniach takich bywa, że wszystko będzie super tylko potrzeba również mojej pracy. Po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że jest to prawda. Szkoła oferuje wiele zajęć, przeprowadza pisemne ankiety czego potrzebujemy, mogłem przenieść się do Gdańska bezpłatnie i korzystać również tam z zajęć z lektorem. Widząc po tych kilku miesiącach co robi Speak up by nauczyć ludzi, wkład swojej pracy uważam dziś że warto. Pozdrawiam Martę, Artura i Beatę z recepcji. Aaa no i swojego konsultanta :-)

Artek

Umowa

17 września 2012

A wystarczało przeczytać umowę… Tam wszystko jest wyłożone kawę na ławę. Jest wymienione, na jakich zasadach można zapłacić za kurs, jeżeli nie podoba nam się jedna opcja, można wybrać drugą… Przecież nikt nie zmusza do podpisywania czegokolwiek…

Gryzak

Do Pana Andrzeja Wardengi

13 września 2012

Witam! Znalazłam się w tej samej sytuacji, również zdecydowałam się na rezygnację z kursu zanim mięło 14 dni. Teraz jednak czekam na decyzję o całkowitym anulowaniu kredytu. Wniosek o odstąpienie od umowy złożyłam w banku no i oczywiście w szkole speak up. Zaliczkę wpłaciłam około 200zł. Nie wiem czy ją odzyskam, no i czy nie pociągnął mnie do płatności innych nieznanych kosztów. Pozdrawiam i odradzam wszystkim, którzy dali się wciągnąć.

Ala

Zdecydowanie odradzam tą para edukacyjną firmę

12 września 2012

Chciałbym przedstawić tą para instytucję edukacyjną od strony z jakiej miałem z nią styczność. Wszystko fajnie wyglądało, opiekun bardzo miły do czasu podpisania umowy. Umowa stanowi czarną stronę tej szkoły. Podpisując umowę jednocześnie bierzecie kredyt w santanderze, a wiec nie ma potem wyjścia i czy się chodzi czy nie trzeba spłacać. Mi udało się w porę zrezygnować z tego dziadostwa ponieważ prawnik kazał mi natychmiast zerwać umowę o kredyt nim minie 14 dni(taki mamy okres zgodnie z umową kiedy możemy ją wypowiedzieć). Kiedy przyszedłem złożyć wypowiedzenie Pan Kamil(dyrektor) nie był miły i wręcz zachował się jak chamski dziad. Wypytywał się o prywatne sprawy dlaczego chcę zrezygnować, a następnie nie chciał mi podać wzoru wypowiedzenia umowy(choć ma taki obowiązek). Ale żeby chamstwa było mało to sam musiałem wysłać wypowiedzenie do santandera sam. Nie licząc już tego, że na siłę próbowano mnie zatrzymać i dopiero powołanie się na akty prawne przyniosło rezultat. Miałem to szczęście, że nie skorzystałem jeszcze z lekcji. Uważam tą instytucję za nie profesjonalną i nie rzetelną. Miło jest tylko jak podpisujesz umowę. I myślę, że nie jest to mój wymysł bo chyba coś w tym jest skoro instytucja była wielokrotnie zgłaszana do UOKIK, który stwierdził że firma stosuje nielegalne z punktu widzenia prawa umowy. Jak się już zapisaliście to pamiętajcie macie jeszcze 14 dni na rezygnację. Co do zadatku to jeszcze nie zwrócili i jeżeli nie zwrócą do końca miesiąca to zgłoszę sprawę do UOKIK. Kolejna po Amber Gold piramida tym razem edukacyjno-finansowa. A kredyt w banku wam zostaje i spłacacie nie zależnie czy wam się podoba czy nie. SZCZYT OSZUSTWA!

Andrzej Wardenga

okej

11 września 2012

W moim przypadku byli profesjonalni, jak i mili. Nie miałem żadnego powodu żeby rezygnować, a z powodu pracy zdarzało mi się zmieniać grupę i wszystko było okej w związku z tym.

Aleksander

Speak-Up NIEEEEE!!!!

5 września 2012

NIe przyjmują mojej reklamacji do wiadomości od 2 lat! Elastyczność godzin jest fikcją na wyższych poziomach. Komputery mają często problem z głośnością. Testy nie są wiarygodne bo łatwo można je poprawiać nawet nie mając wiedzy a znając program. Często zmienia się kadra i jest moim zdaniem albo niedoinformowana albo celowo niby nie wiedza. System nie uczy porządnie, raczej podtrzymuje wiedzę na poziomie średnim. Jest drogo i za przekroczenie czasu kursu - super drogo i naciągają na hurtowy zakup poziomów.Wielkie NIE.

Orion

21 sierpnia 2012

Ja chodzę do tej szkoły w Łodzi. Staram się zawsze być obiektywny i tak samo zrobię to tutaj poprzez system plusów i minusów, zatem: Plusy: - Elastyczny system godzin zajęć, Minusy: - Co z tego że elastyczny system godzin zajęć jak to co mnie interesuje jest z rana a ja pracuję, - Zajęcia mają ograniczoną liczbę uczestników, co nawet byłoby zrozumiałe ale mnie interesują zajęcia z Buisness English na które nie mogę się dostać :-/ - Dałem się nabrać na kredyt W hiszpańskim banku i to jest mój błąd, - Zapewniają native speakera :-). Zobaczę native speakera dopiero jak wyjadę z Polski :-P. Słowem, jeśli kiedykolwiek zadzwoni do was ktoś z tej szkoły to każcie mu spadać na drzewo

Wreszcie szkoła dla pracujących

9 sierpnia 2012

Jak nigdzie indziiej udaje się tu pogodzić pracę i zajęcia, jak nie możesz przyjśc na jedną grupę, to możesz na inną. Super. Metoda multimedialna bardzo pomogła mi ze słownictwem - to co wcześnie ni diabła nie wchodziło mi do głowy, teraz wreszcie zapamiętuję, ogromny plus za te technikę :)

zelba

Szkoła

2 sierpnia 2012

Osobiście nic do tej placówki nie mam. Nie wkręcili w żadne dziwne inwestycje, wypuścili z dobrze ugruntowaną znajomością języka angielskiego. Czyli z tym, za co konkretnie zapłaciłem. I to mnie się przede wszystkim w nich podoba.

wątpliwy marketing

25 lipca 2012

Na temat poziomu merytorycznego szkoły ani stosowanych metod wypowiedzieć się nie mogę,gdyż nie korzystałam z usług szkoły. Natomias poruszyła mnie historia staruszki, zgarbionej w pół, która dostała telefon z informacją ...- "nie bardzo wiedziała jaką, wiedziała że ma się stawić na zebranie pod podanym( adresem szkoły), kojarzyła że Pani dzwoniła do niej 3 razy czy napewno będzie, natomiast samego celu spotkania, nazwy firmy, nic z tych rzeczy nie kojarzyła.tylko skoro się umówiła i obiecała że bedzie to była...zapłaciła za taksówkę z poza Szczecina i trafiła na spotkanie do szkoły jezykowej... w mojej opinii wystarczyło by sprawdzić zrozumienie po drugiej stronie słuchawki..ale czy o to chodzi...?

kamala

odradzam

13 lipca 2012

chodze i zaluje. jak dla mnie banda oszustow. na pierwszej rozmowie mili ale jesli o finanse chodzi mowia malo zrozumiale. wzielam kurs w kredycie ok 4500zl po ponad roku chodzenia dowiedzialam sie, ze jesli bede chciala zrezygnowac to musze im splacic 3800zl (od 14 miesiecy regularnie splacam) szok. pan "dyrektor" srednio mily, wrecz na mnie naskoczyl w trakcie rozmowy. kilka pierwszych miesiecy bylo fajne, prowadzacy byli mili a teraz totalna zmiana. nie mam ochoty tam chodzic. zajecia sie powtarzaja np. z 6 lvl na 10lvl. nie polecam a jak juz to dokladnie czytac umowe i o wszystko dokladnie wypytywac. i 6razy sie zastanowic czy warto.

było okej

5 lipca 2012

ja nic nie słyszałem o smsach z darmowym kursem…chodziłem tam rok temu, płaciłem raty w terminie i nie mogłem na nic narzekać…

otis

STRZESZCIE SIĘ!

2 lipca 2012

TU NIE CHODZI O SZKOŁĘ TU CHODZI TYLKO O PIENIĄDZE!!!!!!! BO GDYBY WSZYSTKO BYŁO OK TO PO PIERWSZE NIE BRAŁOBY SIĘ KREDYTU NA CAŁY OKRES NAUKI , TYLKO PŁACIŁOBY SIĘ CO MIESIĄC, PO DRUGIE JEST STRASZNIE CIĘŻKO ZREZYGNOWAĆ, SZKOLE NIE DA SIĘ NIC UDOWODNIĆ BO NA PIERWSZYCH ZAJĘCIACH PODSUWAJĄ STOS PAPIERÓW DO PODPISANIA W ZWIĄZKU Z REGULAMINEM, BARDZO NISKI POZIOM NAUCZANIA, SZKOŁA POBIERA PIENIĄDZE Z BANKU ALE JAK ZREZYGNUJESZ MUSISZ JESZCZE ZA OK 3 MIESIĄCE ZAPŁACIĆ I TO JESZCZE DOKŁADASZ Z PORTFELA, SWOJĄ DROGĄ, NIE Z POBRANEGO KREDYTU PRZEZ SZKOŁĘ BO ONA TAKIE SPRAWY WOLNO ZAŁATWIA, NA KONIEC DZWONISZ DO NICH CO DWA TYGODNIE I PROSISZ BY SPŁACILI RESZTĘ TEGO KREDYTU NA KOLEJNE MIESIĄCE PANI MÓWI , ŻE DO NICH TAKIE SPRAWY NIE NALEŻĄ I TRZEBA DZWONIĆ DO CENTRALI DO WARSZAWY I DALEJ PŁACIĆ ZA ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ, DZWONISZ Z KOLEJNYM UPOMNIENIEM A PANI ZE SZKOŁY MÓWI ŻE WSZYSTKIE OSOBY UPOWAŻNIONE SĄ NA URLOPIE W OSTATECZNOŚCI NIE WTRZYMUJESZ WRZESZCZYSZ NA NIĄ I W KOŃCU DOCHODZI DO SPŁAT KREDYTU PO BARDZO DŁUGIM CZASIE POMIJAJĄC WCZEŚNIEJ TO ŻE CAŁY CZAS WYDZWANIA DO CIEBIE Z UPOMNIENIAMI KONSULTANT Z BANKU. NA KOŃCU MAJĄ JESZCZE CZELNOŚĆ WYSYŁAĆ MAILE NA ADRES REKLAMY Z OFERTĄ SZKOŁY , MAJĄ PODPISANĄ UMOWĘ Z INNA SZKOŁA UDOSTĘPNIAJĄC IM TWÓJ NUMER TELEFONU NA KTÓRY PÓŻNIEJ DZWONI ICH KONSULTANT

NAUCZYCIELKA

ODRADZAM

17 czerwca 2012

Obiecali darmowy kursy, lecz później podali powód, aby odwołać zaproszenie. Ponadto rozmowa przebiega w sposób agresywny, oczywiście z góry wiadomo czemu ma służyć ten sposób rozmowy, aby zawstydzić potencjalnego klienta, iż nie chce się uczyć kiedy miałby już zapłacić. Poczułam się oszukana i zawstydzona, że się nabrałam. Dostałam SMS-a z zaproszeniem o odbiór darmowego kursu angielskiego. Co okazało się na miejscu kłamstwem. Przestrzegam. Proszę uważać.

uwaga!!! sprzedaż kredytu

31 maja 2012

całkowicie odradzam szkołę speak up. Poszłam zapisać się na kurs, pokazano mi umowę ze szkoła, umowa niby ok, a jako inne dokumenty "wepchano" mi kredyt w banku na 4000. Kredyt podpisywany jest normalnie z bankiem i nie ma od niego żadnych miesięcznych wypowiedzeń, jasne jest napisane że pobiera się 4 tys. z banku, co oczywiście jest jedną wielką bzdurą, bo pieniądze oczywiście pobiera szkoła. nie zostałam nawet poinformowana że to kredyt, liczą na naiwnośc, istne chamstwo. idzie się do szkoły, żeby się uczyć, płacić im co miesiąć a oni mają tupet naciągać ludzi na kredyty w banku i nawet nie informują o tym! Ściema i krętacze

janka

matura na maxa!

18 maja 2012

uwolnić się od speakup? o czym wy w ogóle piszecie? to po co się zapisywaliscie, nie ogarniam w ogóle… tym bardziej, że można się zmienić miasto i różne takie :P ja chodze i jestem mega zadowolona, szczególnie z mojego nativa <3 if u know what i mean haha :D to, co mam w szkole jest nie do porównania w ogole, w szkole nudy, nudy i jeszcze raz nudy, a tu się cos dzieje i ani przez minute nie mysle o klasycznym ‘ile jeszcze’ :p nie wiem jak bym zdała mature bez speakupa :o pisałam teraz niedawno i dlatego tu pisze, bo jestem tak zaaferowana maxem pkt z ustnego, ze postanowiłam ja polecić wszystkim przyszłorocznym maturzystom :D

Nie polecam !!!

24 kwietnia 2012

Nie polecam szkoły, na poczatku wszystko super wyglada, w rzeczywistości beznadzieja. Przepływ informacji tragiczny, na pisma odpowiadają po 2 m-cach, ale po kilku interwencjach.Znajomi równiez chodzili i sa nie zadowoleni.

Beti

COŚ STRASZNEGO

19 kwietnia 2012

NAWET NIE PRÓBOJCIE! JAK ZREZYGNUJECIE TO DZWONIĄ,NAGABUJĄ, NIE ODZYWAJĄ SIĘ DO SŁUCHAWKI, NIEWIEM CZEMU TO MA SŁUŻYC? ŻAŁOSNA SZKOLA A POZA TYM NISKI POZIOM,znajomi chodzili i bardzo żalują !!!!! UWAŻAJCIE! ocenę bym dał zerową, ale zmuszają,by cokolwiek wpisać

kAZIK

ok

12 kwietnia 2012

Sądzę, że warto tę szkołę polecić. Musiałem przerwać kurs na pół roku z uwagi na wyjazd za granicę. Nie było problemów, jednak wcześniej pytałem konsultanta jak będzie wyglądać sytuacja gdy będę chciał wyjechać w trakcie. Najważniejsze to wiedzieć czego się chce. Do plusów zaliczyłbym dobry kontakt z lektorami i konsultantami, różnorodność zajęć. Do minusów możliwość korzystania w innych miastach tylko z multimediów.

Paweł

Sprzedaż kredytu a nie szkoła

8 marca 2012

Stanowczo odradzam, poziom bardzo niski!!! Szkoła nastawiona tylko na sprzedaż kurów przez kredyt!!! Jak ktoś już podpisał umowę i chce zrezygnować to tragedia!!! Niby miesięczny okres wypowiedzenia ale jak wejdziesz z terminem na wyższy poziom a jesteś na niższym to i tak będziesz musiał za niego zapłacić. Odradzam tą szkołę.

NIE POLECAM

3 marca 2012

Już gdzieś czytałem tę opinię, tyle że na innym portalu. Kopiuj – wklej? Dziwna metoda rozmowy o szkole językowej…

Malin

Idźcie gdzie indziej

23 lutego 2012

Miało być tak dobrze... Ale im dalej, tym gorzej. Zacznę od tego, że opinie na portalu szkoły Speak Up są niemiarodajne - jako student nie miałem możliwości zamieszczenia tam mojej opinii - czyli są w jakimś przynajmniej stopniu sterowane. Ale do rzeczy. Na poziomach do 12 niby wszystko OK, no może na multimediach promowanie wizji rzeczywistości, którą nam proponuje EzoTV. Od poziomu 13 w górę multimedia to porażka! Treści moralnie nie do przyjęcia, w zasadzie najlepiej nauczyłem się jak po angielsku jest idiota, kretyn, palant, mięczak itp. Metodycznie jeszcze gorzej: brak powtórek, ćwiczy się rzeczy banalne, a pomija trudniejsze, mnóstwo błędów w ćwiczeniach i w testach. Na zajęciach z lektorem w zasadzie z biegiem czasu wyczerpują się możliwości uczestniczenia w nowych zajęciach - trzeba powtarzać te, na których się już było. Poza tym szkoła nie dotrzymuje tego, co obiecywała w czasie rozmowy z "namawiaczem". W czasie wakacji znikło sporo zajęć, np. Matura Club, Taboos and Issues, także wybór innych zajęć się zmniejszył - nikt nie mówił wcześniej, że tak będzie, a jakoś nie chcą zmniejszyć opłat za te wakacyjne miesiące. Od poziomu 13 w górę niespodziewanie znika możliwość powtarzania materiału z multimediów w domu. Jeszcze gorzej się zawiodłem, gdy w końcu zdecydowałem się rozwiązać umowę. Zgodnie z regulaminem okres wypowiedzenia wynosi miesiąc, za który trzeba zapłacić, ale jest się jeszcze pełnoprawnym studentem. Czy aby na pewno? Szkoła zaczęła regularnie i coraz bardziej bezczelnie łamać postanowienia regulaminu. Od razu znikła możliwość mojego uczestnictwa w zajęciach multimedialnych poza moją macierzystą szkołą. Po kilku tygodniach (!) przepychanek szkoła w końcu oddała mi ten stracony czas - przedłużyła mi kurs, ale nerwów i chodzenia i dzwonienia było sporo. (A propos - biuro obsługi klienta w ogóle nie odpowiada na maile i nie dotrzymuje tego, co obiecało przez telefon.) Pieniądze za niewykorzystaną część kursu, które miały być mi zwrócone w czasie do 2 tygodni, zwrócono po 7 tygodniach, gdy już niemal założyłem sprawę w sądzie. Później jeszcze utrudniano mi możliwość zapisywania się na zajęcia, bo "nie ma chętnych"! Jak to nie ma? - ja jestem! Żaden punkt regulaminu nie mówi o tym, że zajęć nie będzie, jeśli nie zjawi się jakaś minimalna liczba zainteresowanych. Mój generalny wniosek: trzymać się daleko od tej bandy oszustów. Jest pewnie wiele lepszych szkół.

sz

SUp

9 lutego 2012

Wystarczy się wczytać w umowę, a jeżeli coś nie pasuje, nikt nie zmusza do podpisania. Nie dajmy się zwariować. Sama szkoła i sposób nauczania ok.

Wołodia

NIE POLECIŁABYM WROGOWI !!!

6 stycznia 2012

STANOWCZO WSZYSTKIM ODRADZAM! MANIPULUJĄ NAIWNYMI LUDŹMI, SZCZEGÓLNIE OSOBAMI STARSZYMI, BY PODPISYWAŁY WYJĄTKOWO NIEKORZYSTNE UMOWY. TO JEST OBRZYDLIWE I NIEETYCZNE!

mika

odradzam

22 listopada 2011

nie "jakby kredyt" tylko normalny kredyt bankowy na ponad 4000 zł, jeszcze przed pierwsza lekcją; zresztą wystarczy wrzucić do wyszukiwarki temat "uwolnić się od Speak Up"

Marek

Speak

20 listopada 2011

Szkoła super. Lektorzy spoko. Szczerze polecam.

donMateo

kurs w s.u.

14 listopada 2011

nauka w tej szkole bardzo mi pomogła opanować anglik w mowie i piśmie. sama pewnie miałabym marne szanse na powodzenie. co do płatności, wydaje mi się, że w innych szkołach też sporo płaci się za semestr.w końcu to angielski, za korki wiem że też nie biorą pięciu złotych…

zła śliwka

?

14 listopada 2011

Płatny z góry poprzez kredyt bankowy? To się wyklucza ;) Chodziłam tam i rzeczywiście brałam jakby kredyt na kurs i spłacałam miesięcznie koło 250zł. Kot w worku? Nie powiedziałabym…

ann

odradzam

7 listopada 2011

Prawie dałem się nabrać- super bonusy, rabaty, gratisy a w sumie 4 tys za kurs 18 mies, płatny z góry poprzez kredyt bankowy. Czyli kupa kasy na kota w worku. W dodatku zawiły cennik- kurs 8 tys (!) a po rabacie (?) 4 tys...

j.wojak

S.U.

2 listopada 2011

Szkółka, poziom nauczania, ludzie, lektorzy…. Super :D. Aż chciało się tam chodzić te dwa razy w tygodniu :) Wcześniej chodziłam do innej szkoły, ale dopiero w tej zacumowałam na dłużej :) Polecam :)

Daisy

lol

17 października 2011

no i wybrałam speakup. razem z kolezanka zapisałyśmy się na kurs. fajna, grupa, ludzie w naszym wieku, ogolnie luz. lektor trafil się tez dosc mlody. w sumie dobrze, ze wreszcie zapisałam się a jakies lekcje, bo widac jednak roznice pomiedzy lekcjami w szkole a tymi tu.

lolek

7 października 2011

Fajnie bo można płacić w ratach lub jednorazowo, możliwość konsultacji indywidualnych z różnymi lektorami, konwersacje przez internet, możliwy dobór godzin, a na tym bardzo zależało bo pracuje zmianowo. Ominęły mnie 2 zajęcia a moja konsultantka dzwoniąc do mnie zapraszała na zajęcia wyrównujące. Minus czas oczekiwania na prezent za poleconych z miesiąca wydłużyło się do dwóch. Szczególne pozdrowienia dla Dominika i Marty.

Lady Graga

W porządku

6 września 2011

Nigdy nie byłam przekonana do szkół językowych. Zazwyczaj wolałam indywidualne lekcje, na których mogłam bardziej się skupić i przyłożyć do nauki. Wydawało mi się, że kurs w grupie dla mnie nie będzie odpowiednim rozwiązaniem. Miałam koleżanke, która wyjeżdzała za granicę, opłaconą miała częśc kursu, nie chciała zwrotu pieniędzy tylko gwarancji, że spłacę resztę. Tak więc za małe pieniądze się skusiłam. Dużo lekcji przy komputerze jak i z książką. Na początku nie mogłam się wpasować w rytm zajęć, ale po jakimś czasie mimo oporów zaczęłam zauważać postępy mojej mozolnej pracy. Skończyłam ten poziom. Jestem mile zaskoczona i dziś powiem, że warto inwestować w róznorodność. Może jeszcze kiedyś skorzystam.

elis

ok

1 września 2011

skończyłam dwa poziomy w szkole, jestem w sumie zadwolona, dało mi to więcej niż nauka przez 6 lat w szkole

marcelina

polecam

10 sierpnia 2011

polecam kazdemu, kto chce nauczyc sie jezyka, mnostwo zajec, rowniez konsultacje, MM spoko...

zorro

+ za konwersacje

8 sierpnia 2011

Mi najbardziej jednak przypasowały konwersacje. Wcześniej umiałem sporo, ale nie potrafiłem mówić. Tu był kładziony nacisk na akcent. Powtrzasz dopóki nie załapiesz. Moja lektorka trzymała nas krótko, ale dało to niezłe efekty ;P

Rafał

na 4,5

28 lipca 2011

elastyczne godziny to chyba najwiekszy atut tej szkoły. mi osobiscie podpasowaly zajecia z gramatyki, a wczesniej zawsze mialam z tym problem. konwersacje tez niczego sobie, przede wszytkim zlikwidowalam bariere jezykowa

kaska

Polecam

6 lipca 2011

Polecam. To indywidualne podejście to nie jakiś chwycik. Dobre podejście po prostu. Jak ktoś jest świadomym klientem i wie czego chce się uczyć to to jest bardzo dobra szkoła. Tak trzymać. :)

polecam konwersacje

10 czerwca 2011

ja polece konwersaje w tej szkole, poszlan na kurs przed wyjazdem za granice… do tej pory nie potrafiłam się wyslowic po angielsku… dziś to nie stanowi dla mnie problemu, trochę obylam się z jezykiem i pokonałam wstyd…

lolo

Bardzo dobrze

8 czerwca 2011

Chodzilam do Speak Up i nie mialam nigdy zastrzezen. Najbardziej zalezalo mi na mozliwosci dostosowania się do grup, jakie najbardziej odpowiadaly mi godzinowo. Niestety po dwóch miesiącach musialam zrezygnowac, bo wyjezdzalam z kraju. Ale zadnych problemów ze zwrotem reszty pieniedzy nie było.

Ewka

Speak Up

6 czerwca 2011

Podpisuje się pod większością powyższego. Koleżeńska atmosfera i elastyczność godzin - to już coś co w innych szkołach niekoniecznie jest standardem. Co do umowy i zwrotu pieniędzy. Hm... umowę się czyta przed pisaniem. Tym bardziej, że Pani w Speak Upie dokładnie mi wytłumaczyła jak wygląda system płatności przed podpisaniem

onto

Extra!

7 maja 2011

Jestem pod dużym wrażaniem! Świetna atmosfera, wysoki poziom nauki! Polecam gorąco!

OLA B

Jest OK :)

15 marca 2011

Ogólnie szkoła mi się podoba i eleastyczność godzin, trzeba trochę posiedzieć przy komputerze ale to lepiej niż gdzie indziej na zajęciach ziewać jak się trafi nudny lektor. Ogólnie fajna atmosfera, mili ludzu i co najważniejsze angielski po jakimś czasie stał się łatwiejsz. Miałem kłopoty z mówieniem, więc zapisałem się na konwersacje i to pomogł.

hruhru

ODRADZAM

1 marca 2011

szkoła ma zenujacy poziom nauczania.lekcje multimedialne to mozna sobie w domu samemu odrobic za mneijsze pieniadze. szkola droga i do tego nie wywiazuje sie z umowy. w razie rezygnacji sa problemy ze zwrotem pieniedzy, co skutkuje pozniejszymi problemami z bankiem. stanowczo odradzam. szkoda nerwow

raissa

polecam

23 lutego 2011

polecam kazdemu kto chce nauczyc sie ang.. w moim przypadku bylo to zawsze trudne, ale w tej szkole polubilam ang. POza tym uczeszczalam do wielu szkol ale tylko w SU moglam chodzic jak chcialam a to wygodne...

maja

Świetna szkoła

14 stycznia 2011

Do Speak Up raczej nie można mieć zastrzeżeń. Świetne zajęcia, dobrze dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nie tylko jeżeli chodzi o dobór godzin,ale także poziom zajęć. Polecam.

Ewelka

Dobra dla pracujących

12 stycznia 2011

Bardzo dobry poziom i ciekawe zajęcia. Szczególnie dobra dla ludzi, którym brakuje czasu. Można chodzić do różnych grup i w ten sposób nie traci się pieniędzy.

Konrad

nauka

2 stycznia 2011

nie mam zastrzeżeń. Jest miło, sympatycznie i poziom też niczego sobie. Pozdrawiam Piotrka :)

paucia

super

30 września 2010

Szkola na wysokim poziomie.Z niesłychanie przyjaznymi nauczycielami.Kiedy masz jakiś problem z materiałem,nigdy nie zostawiaja samemu sobie.

luiza

same plusy

30 sierpnia 2010

polecam bez dwoch zdan kazdemu kto chcialby swoj angielski nieco podciagnac. w milej atmosferze zawsze jest o to latwiej :)

weksel

szkoła

27 sierpnia 2010

Ja wybieram sie od nowego miesiąca.Poki co mam bardzo pozytywne odczucia.Bardzo mił załatwia sie wszelkie formalnosci.I mam nadzieje ze nauka bedzie przyjemnościa.

beata

Bardzo fajnie!

19 lipca 2010

Świetne podejście nauczycieli do uczniów i obsługa. Bardzo pomagają i "przymuszają" do nauki, mobilizują. Dobrze, że jest indywidualne podejście, wiadomo, ze jednemu bardziej potrzebna gramatyka, innemu mówienie. Na plus jak dla mnie.

krakremijka

Elastyczna szkoła.

25 kwietnia 2010

Dostosowują plan do ucznia, dużo bezpłatnych zajęć i bardzo fachowa kadra. Pozdrawiam szczególnie Panie: Renatę oraz Edytę.

Marina

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane