Translantica Centrum Języków Obcych / Szkoły językowe

Translantica Centrum Języków Obcych - Szkoły językowe

Translantica Centrum Języków Obcych

adres: Dąbrowskiego 38/507 | Szczecin

ilość komentarzy: 11

Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć stacjonarnych: indywidualnych oraz w małych maksymalnie 5 osobowych grupach i zajęć z dojazdem do domu ucznia lub firmy. Zajmujemy się także prowadzeniem kursów poprzez Skype. Jesteśmy doświadczoną szkołą ceniącą sobie reputacje przez klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Posiadamy szeroki wybór kursów w dużo szerszych granicach czasowych od pozostałych szkół, a nasze ceny są aktualnie najatrakcyjniejsze na rynku. Nasi lektorzy uczą dzieci oraz osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania, a także kształcą w zakresie wiedzy specjalistycznej.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Odradzam

16 września 2018

Uczęszczałam na lekcje dwóch języków w tej szkole, pierwszy język po pierwszym semestrze został zakończony, bez żadnej alternatywy dla tych co chcieli kontynuować naukę. Drugi na poziomie podstawowym prowadzony był przez nauczyciela obcokrajowca, który kompletnie nie wiedział jak te podstawy nam wyjaśnić a i tak rozmowy chętniej prowadził z uczniami którzy lepiej sobie radzili...żenada. Co chwilę telefony od pani z sekretariatu o jakichś nieuzasadnionych zmianach lub problemach związanych z organizacją zajęć. Strata czasu i pieniędzy.

Aga

Uwazajcie

31 sierpnia 2017

Ja również należę do grona pokrzywdzonych przez biuro tłumaczeń Translantica. Wykonałam dla niego tłumaczenie i nie dostałam za to wynagrodzenia, biuro nagle zapadło się pod ziemię. Chodzi co prawda o kwotę o wysokości 200zł, ale nie zamierzam odpuszczać. Byłam już u prawnika, planuję podać biuro do sądu, nawet jeśli będę musiała wydać parę tysięcy za proces, z największą chęcią to zrobię, i na pewno im nie podaruje, ponieważ jestem pewna, ze oszukanych jest więcej.

MJ

Tłumaczenia godne polecenia

20 czerwca 2017

Jestem stałym klientem Translantica, prowadzę firmę i co miesiąć tłumaczę klikanaście dokumentów w tym biurze, czasami też ekspresowo, nigdy nie narzekałam, dobry kontakt nawet w późnych godzinach, moi znajomi też korzystają z ich usług. Polecam

Agnieszka K.

Tłumaczenia dobrej jakosci

20 czerwca 2017

Nie rozumiem niektórych komentarzy tutaj, jestem stałą klientki firmy Translantica, prowadzę duża firmę i tłumaczymy u nich kilkadziesiąt stron miesięcznie, zreszta moi znajomi tez korzystają z usług tej firmy, czesto potrzebuje tlumaczen ekspresowych i zawsze dotrzymują terminów, kontak bardzo dobry.

Kasia Chmiel

Kasia Bołoch

4 czerwca 2017

Dobra szkoła, profesjonalne podejście do klienta w sekretariacie, małe grupy, efektywna nauka w krótkim czasie. Polecam :)

Kasia Bołoch

tłumaczenia ekspresowe

25 maja 2017

Odradzam współpracę z firmą. Opłata pobierana za ekspresową usługę, a usługa wykonywana po czasie. Kontakt z firmą fatalny - właściciel nie odbiera telefonu komórkowego, który rzekomo jest czynny 24 h/dobę a telefon stacjonarny nie odpowiada...koszmar. Odradzam wszystkim, którzy szukają rzetelnego biura tłumaczeń.

BeataG

Bardzo dobra szkoła językowa

21 marca 2017

Sympatyczni lektorzy, małe grupy oraz komfortowe sale wykładowe.

Marcin

Odradzam stanowczo, nieuczciwa firma

9 stycznia 2017

Jestem tłumaczem przysięgłym, firma ta - Translantica Centrum Języków Obcych - Twoje Tłumaczenie Profesjonalne Tłumaczenia - mieszcząca się przy ul. Dąbrowskiego 38/507 w Szczecinie od 31.03.2014 roku zalega mi z płatnością za sporządzone tłumaczenia. Wykonałam pracę, za którą nie otrzymałam 489,00 zł. Odradzam wszelką współpracę tłumaczom. Chętnie się dołączę do grona pokrzywdzonych w celu wytoczenia procesu zbiorowego. Anna P.

Anna P.

Fajna szkoła

23 lutego 2016

Bardzo dobra szkoła, kameralna atmosfera małej grupy, lektor energiczny, dobrze przekazujący wiedzę, widać, że zależy mu na dobrym nauczeniu ucznia. Nie wiem jak z innymi językami, ale uczęszczam na kurs języka angielskiego i mogę z czystym sumieniem polecić.

Ania

Uwaga!

5 sierpnia 2015

Zdecydowanie odradzam współpracę z firmą Translantica Centrum Języków Obcych (działającą również pod nazwą Twoje Tłumaczenie Profesjonalne Tłumaczenia). Firma ta nie wypłaciła mi wynagrodzenia, za wykonane dla niej tłumaczenia. Pieniądze odzyskam zapewne dopiero po wydaniu wyroku przez sąd. Tłumacze, którzy nie chcą się procesować o swoje wynagrodzenie, a także konsumenci którzy nie popierają wykorzystywania ludzi do darmowej pracy, powinni unikać robienia interesów z tą firmą.

Mosti

Olek

21 marca 2015

Polecam szkołę, bardzo miła atmosfera nauki, mała grupa, uczęszczam na kurs języka niemieckiego już drugi rok.

Olek323