ZCO / Odszkodowania

ZCO - Odszkodowania

ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ

adres: Al. Niepodległości 18-22, p. 417 | Szczecin

ilość komentarzy: 3

Zachodniopomorskie Centrum Odszkodowań świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju, a także za granicą. Działamy na zasadzie "no win no fee" - wynagrodzenie pobieramy jedynie po wygraniu sprawy. Gwarantujemy uzyskanie najwyższego odszkodowania oraz przejrzyste zasady współpracy. Sprawy prowadzimy na własne ryzyko finansowe. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Wynagrodzenie płatne jest po uzyskaniu odszkodowania i tylko w przypadku jego uzyskania.


Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

bardzo fajna współpraca

18 kwietnia 2016

Zostałem potrącony przez samochód na ścieżce rowerowej. Doznałem poważnych złamań. Od ubezpieczyciela dostałem 15.000 zł i propozycję ugody na 40.000zł. Panowie z firmy ZCO odradzili mi przyjęcie ugody i dali sprawę do sądu. Po 2,5 roku sprawa się zakończyła i dzięki nim dostałem jeszcze prawie 70.000 po potrąceniu prowizji i kosztów sądowych. Nie znam się ale jak ktoś pisze że musiał coś dopłacić do sprawy to jakaś pomyłka ponieważ nawet na stronie piszą że nie pobierają żadnych kwot przed zakończeniem sprawy, a wynagrodzenie jest prowizyjne. Mogę tylko szczerze polecić współpracę z tymi prawnikami.

olasB

Polecam

25 lutego 2016

Fachowa firma. Polecam. Moja sprawa wyglądała jak wiele innych, w korku ktoś mi wjechał w tył auta, na aucie mocno nie było widać z zewnątrz uszkodzeń. Jednak pod zderzakiem plastikowym nie było dobrze. Dzięki tej firmie auto zostało doprowadzone do porządku ! Dali mi auto zastępcze, jeździłem do pracy, do rodziny. Szybko dostałem swoje auto - naprawione. Dodatkowo firma zadbała o moje zdrowie, wysłali mnie do lekarzy, lekarze zapisali leki i polecili odpowiednie ćwiczenia. Następnie walczyli przez rok czasu w mojej sprawie bym dostał odpowiednie odszkodowanie ! Przy okazji świetny i szybki kontakt, mili pracownicy. Przykładają się do pracy. Widać, że ważniejsze dla nich jest zadowolenie klienta, niż pieniądze. Oby każdy miał tak dobre podejście. Pozdrawiam firmę i dziękuję.

Maciej

REWELACJA

23 lutego 2016

Osobiście polecam Pana Pawła w 100%. Doskonałe doświadczenie i podejście do sprawy. Z czystą przyjemnością mogę wyrazić pozytywną opinię o ZCO. Dziękuje za efektywną pomoc.

Joanna