Biuro Rachunkowe Katarzyna Anders-Gibas / Usługi rachunkowe i księgowe

Biuro Rachunkowe Katarzyna Anders-Gibas - Usługi rachunkowe i księgowe

Biuro Rachunkowe Katarzyna Anders-Gibas

adres: ul. Kazimierska 4E

ilość komentarzy: 1

      Biuro Rachunkowe powstało w 2002 r. Właścicielką jest Katarzyna Anders-Gibas, która posiada Certyfikat Księgowy Ministra Finansów Nr 87/2002. Kadra biura to doświadczone księgowe również legitymujące się licencją MF. Bogate doświadczenie poparte regularnymi szkoleniami pozwalają nam na kompleksową obsługę firm w zakresie rozliczeń księgowych i podatkowych.
      Prowadzimy wszystkie rodzaje ksiąg, kadry i płace, rozliczenia roczne oraz w zakresie odzyskiwania zagranicznego VAT. Naszymi klientami są zarówno firmy jednoosobowe, jak i spółki handlowe. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu oraz nowym technologiom jesteśmy w stanie dostosować się do wszelkich wymogów klienta. Gwarancją bezpieczeństwa jest ubezpieczenie biura od odpowiedzialności cywilnej w PZU.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Dobre biuro.

30 marca 2009

Z biurem rachunkowym wspólpracuję od 5 m-cy. Duży plus za przypominanie(mailowo) o terminach platności. Dzięki współpracy z biurem rachunkowym Pani Katarzyny wiem, że moje finanse prowadzone są rzetelnie i profesjonalnie. Mogę być spokojny że interesy mojej fimy są w dobrych rękach. Naprawdę polecam!!!

Marek C.