ROCKMAN / Sklepy muzyczne

ROCKMAN - Sklepy muzyczne

ROCKMAN

adres: ul. Wyszyńskiego 12 | Szczecin

ilość komentarzy: 2

Nasz początek to rok 2001. Wtedy postanowiliśmy nasze fascynacje muzyczne zogniskować w jednym miejscu. Powstał sklep muzyczny ROCKMAN. Chcieliśmy stworzyć miejsce z klimatem, przyjazne młodym ludziom, w którym każdy z Was poczuje się naszym kolegą, a nie intruzem, w którym znajdziecie nie tylko instrumenty, ale przede wszystkim naszą życzliwość, wiedzę i fachową poradę.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Wyjaśnienie

2 czerwca 2016

Do Pana "gitarmana". Czujemy się zobligowani, by odpowiedzieć na powyższą opinię, gdyż nie możemy zgodzić się z oczywistą nieprawdą. Ceny gitar w sklepie i w internecie są zbieżne. Ceny każdego towaru ulegają zmianom, ma na to wpływ wiele czynników, często niezależnych od samego sklepu. Gdy zdarzy się niezgodność pomiędzy ceną instrumentu w sklepie, a ceną w internecie - zawsze - podkreślamy - zawsze działamy z korzyścią dla Klienta, sprzedając go w cenie niższej. Jest nam bardzo przykro czytać taką opinię; jeśli rzeczywiście zdarzyło siętak, że cena w sklepie była inna niż na naszej stronie internetowej - wystarczyło nas o tym poinformować, nikt nie jest nieomylny, a na pewno załatwilibyśmy sprawę z korzyścią dla Pana.

Rockman

Ceny gitar

13 sierpnia 2015

Na stronie internetowej ceny gitar są niższe niż fizycznie w sklepie, nie muszą tego pakować i wzywać kuriera, sam wynosisz gitarę z piwnicy i jeszcze dopłacasz. Takiego dziadostwa to już dawno nie wiedziałem.

gitarman