Asternet / Astermedia / Internet

Asternet / Astermedia - Internet

Asternet / Astermedia

adres: ul. Konstytucji 3 Maja 22 | Goleniów

ilość komentarzy: 8

Astermedia jest nową marką firmy Asternet. Oferta Astermedia skierowana jest do odbiorców indywidualnych znajdujących się w zasięgu naszej rozwijającej się dystrybucyjnej sieci światłowodowej. Dzięki sieci światłowodowej możemy oferować nowoczesną telewizję, Internet oraz telefonię.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

ocena serwisu

17 maja 2016

Jestem uzytkownikiem internetu od poczatku przez tyle lat nie bylo problemow.Szybkosc ok serwis szybki profesionalny.Jak na razie nie mam najmniejszych powodow do narzekania.

korwin

Beznadzieja

23 grudnia 2015

Mieszkam na Pogodnie. Najgorszy Interneg z jakim sie spotkałam. Ciągły jego brak w sumie, już nie miwiac o tym ze nawet nie chcą mi podać hasła do routera mimo ze sami nie umieją nic zrobić :) bardzo niekompetentni pracownicy którzy jedyne co zrobili do tej pory to wmawiali mi ze jako jedyna robię problem i ze u nich wszystko jest dobrze.

Karolina

najgorszy możliwy wybór

2 grudnia 2013

Nie polecam ten firmy z całego serca! Pomimo tego że przez 2 miesiące mieli ogromne problemy, co chwila całkowity brak internetu to jeszcze w weekend nie dało się dodzwonić, a właśnie zazwyczaj w piątek wieczorem internet padał i tak do poniedziałku aż w końcu ktoś u nich raczył się tym zająć. Dopiero po wyciągnięciu od nich numeru technika jest jakiś kontakt, ale chwilowe przerwania w dostawie zdarzają się kilka razy w ciągu godziny, CODZIENNIE! Uniemożliwia to wszelką działalność online, co chwile nerwy, resetowanie połączenia, w umowie zabezpieczyli się prawnie pod każdym kątem pisząc że nie odpowiadają za wolniejsze łącze niż w umowie a także za przerwy w dostawie... A gdy człowiek ma już tego dość to okazuję się że nie da rady zerwać umowy bo się płaci karę, i to taką że odechciewa się w ogóle siadać do komputera aby się już bardziej nie denerwować. Wysyłanie maili, dzwonienie aby w końcu naprawili te co 10 minutowe przerwy jest po prostu stratą czasu bo maile pewnie od razu lądują w spamie bez otworzenia, a po rozmowie telefonicznej jestem prawie że pewny tego, iż po prostu robią dalej to w czym im się przerwało, zapominając zupełnie o temacie problemu. NIE POLECAM!!!! Trzymajcie się od nich z daleka bo naprawdę szkoda nerwów i pieniędzy za coś takiego!

jest ok

29 sierpnia 2013

Nie wiem skąd te dziwne opinie o Mierzynie, sama tam mieszkam i jest dobrze, owszem czasem zdarza się przerwa ale na pewno nie ma braków całe weekendy i takich spadków! Zawsze się dodzwaniam(nie zawsze od razu), jak coś nie tak można liczyć na rabat.. Ja mam pozytywny odbiór

klientka

Marcin

23 lipca 2013

Najgorszy internet w Mierzynie. Nie polecam tej firmy nikomu. PADY non spot. Telefonu nie odbierają. W weekendy brak internetu to norma. Lekceważenie klienta też. Na mowili mnie na umowę że niby dają 10mb. Podpisałem i do tej pory mam 4mb bo w umowie oczywiście nie gwarantują. Jak nie masz co robić z pieniędzmi to kup od nich internet. Codzienny wku...rw gwarantowany.

Marcin

Mieszane uczucia

14 maja 2011

Bardzo kiepskie wpiecia w pionierze, pady ineternetu szczegolnie w weekendy. wysokie opoznienie w grach sieciowych.

fsdfdfd

asternet jest najlepszy

22 kwietnia 2011

to najlepszy dostawca internetu w miescie mam 8 mbit za smieszne pieniadze i jest to 8 mbit w weekendy tak jakby predkosc sciagania minimalnie przygasa ale u siostry na UPC spadek predkosci jest duzo wiekszy nie tylko w weekendy ale po prostu wieczorami, odkad zrobili na osiedlu swiatlowody nie wiem co to awaria, czytam komentarz powyzej i dziwie sie bo nie ma czegos takiego jak 1 mbit w Asternecie

klient

Szkoda gadać :(

27 stycznia 2011

Od sierpnia 2010 mam podpisaną umowę z firmą Asternet. Nie polecam tej firmy. W umowie mam wpisaną prędkość download 1 Mb/s. W rzeczywistości od września mam od 128 kb/s w porywach do 512 kb/s. Ale raczej jest to ta dolna prędkość. O upload szkoda mówić (około 64 kB/s ale bywa znacznie gorzej!!!). Zgłaszałem to w Asternecie wielokrotnie. Totalna zlewka ze strony dostawcy usług. Oczywiście oficjalnie "zajmiemy się tym; wyślemy technika". Do diś nie doczekałem się rozwiązania problemu. Do tego często pojawiające się przerwy w dostawie net trwające nawet 24 godziny. Jestem bardzo niezadowolony z usług tej firmy. Bardzo.

gość