BTS NET / Internet

BTS NET - Internet

BTS NET

adres: ul.Jagiellońska 39 b | Szczecin

ilość komentarzy: 3

Firma bts net sp.z o.o. działa na terenie Szczecina i okolic jako lokalny provider Internetu. Wykonujemy zarówno podłączenia osób indywidualnych ( domków jednorodzinnych) w systemie bezprzewodowym ( radiowym) jak też tworzymy blokowe sieci LAN. Zasięgiem swym obejmujemy cały Szczecin oraz miejscowości takie jak Wołczkowo, Mierzyn, Lubieszyn.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

btsnet

25 czerwca 2010

UWAGA !!!!! uważajcie na tę firmę, btsnet korzystając z allegro, wystawiał notebooki w atrakcyjnych cenach, po czym zakupionego przez klientów towaru nigdy nie dostarczył. Firma naciągnęła w ten sposób wielu klientów, pieniędzy oczywiscie nie oddają. Ich konto na allegro zostało zablokowane, ale bardzo możliwe, że pojawią się pod jakimś innym po to by naciągać kolejnych klientów.

oszukany przez BTSNET

tragedia

6 kwietnia 2010

najgorszy internet na jakim kiedykolwiek pracowałem. Podpisałem umowę na 2 mb, a średnio transfer ze strony którą podała mi nieuprzejma pani w biurze obsługi, noc.gts.pl, wynosi po 20 - 30 kb/s. Zamawiałem obsługę serwisową, która nigdy się u mnie nie pojawiła. Odradza, serdecznie i zdecydowanie odradza. `

sir

Dostateczna jakość lecz beznadziejna stabilność.

1 czerwca 2009

Gdy wprowadziłem się do nowo wybudowanego domu mieszkalnego(Kopańskiego) to był jedyny PROVIDER który zechciał założyć mi Internet. Szybko założyli(umowa na 18 miesięcy). I tu zaczęła się gehenna. Kilka razy w tygodniu zerwane połączenie, beznadziejny kontakt z biurem obsługi. Pracuję zdalnie w domu więc potrzebuję stabilnego dostępu do Internetu. Teraz już jestem po okresie umowy ale korzystam z ich usług nadal i muszę przyznać że się dość mocno poprawili. Obecnie są przerwy w dostawie ale nie już tak często jak kiedyś. Posiadają serwery w jakimś pechowym miejscu w Szczecinie(częste braki energii elektrycznej a UPS’y długo nie pociągną). Ogólnie to średnio polecam tą firmę.

mc314