Espol Sp. z o.o. / Internet

Espol Sp. z o.o. - Internet

Espol Sp. z o.o.

adres: ul. Piłsudskiego 23 | Szczecin

ilość komentarzy: 5

Stały dostęp do sieci internet; telewizja; telefon.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

TYLKO NIE ESPOL ZE SZCZECINA

18 czerwca 2019

ta firma to obecnie wielki żart. infolinia nie działa. jesteś traktowany jak wielkie zło. jestem klientem od ponad 8 lat i czas zakończyć tą farsę! awaria trwa już ponad dwa tygodnie i dalej nie ma reakcji techników mimo że wszyscy wiedza o awarii. firma traci obecnie od 50 do 100 klientów MIESIĘCZNIE. na prawda szkoda nerwów.

uwaga na firmę espol ze szczecina

NIGDY WIĘCEJ ESPOL

29 czerwca 2017

Dałam się wkręcić na umowę na 2 lata , na szczęśćie mam już z górki. Nie ma tygodnia żeby przynajmniej raz nie odłączyli internetu , tv trohe rzadziej.... Jak zapowiadają burze lepiej z góry zabezpieczyć się internetem od sąsiada lub z innej firmy bo jak w banku espol nie dziala. Dzisiaj od 15-ej... nie działa nic nie odbierają telefonów - koszmar. Nie polecam OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM - Lepiej dać 10-20 zl konkurencji a ile stresu mniej....

Ewka

KPINA

28 października 2016

Jeżeli którakolwiek z Was zastanawia się nad ofertą firmy ESPOL to odradzam! Nigdy nikomu nie polecę tej "firmy". Radzę zastanowić się 500 razy zanim ktokolwiek podpisze z nimi umowę. Wieczne problemy i totalne olewanie klienta. Ta "firma" to jakiś żart.

Karolina

internet do 40Mb/s

15 lutego 2016

Mam internet LTE z Espolu i powiem jedno jest to internet przez duże DO! maksymalna prędkość z jaką działa to 20Mb/s i jak jest tyle to jestem bardzo zadowolony. Średnia prędkość wynosi około 10Mb/s. Najgorzej jest wieczorami wtedy jest całkowita masakra.

4 osobowa firma

15 czerwca 2015

Masakra czekam na podłączenie internetu LTE od nich juz prawie 3 tyg. i po tych 3 tyg. mi mówią ze nie podłączali usług bo mieli projekt do zrealizowania związku z czym nie było dostępnych techników do podłączenia usług i teraz mi mówią ze po tych 3 tyg. ze muszę jeszcze poczekać 1,5 tyg. zanim ktoś ruszy dupe i zainstaluje mi ich usługę i jeszcze nie wiadomo czy będę musiał czekać więcej niz 1,5 tyg.

Rilz