Espol Sp. z o.o. / Internet

Espol Sp. z o.o. - Internet

Espol Sp. z o.o.

adres: ul. Piłsudskiego 23 | Szczecin

ilość komentarzy: 4

Stały dostęp do sieci internet; telewizja; telefon.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

NIGDY WIĘCEJ ESPOL

29 czerwca 2017

Dałam się wkręcić na umowę na 2 lata , na szczęśćie mam już z górki. Nie ma tygodnia żeby przynajmniej raz nie odłączyli internetu , tv trohe rzadziej.... Jak zapowiadają burze lepiej z góry zabezpieczyć się internetem od sąsiada lub z innej firmy bo jak w banku espol nie dziala. Dzisiaj od 15-ej... nie działa nic nie odbierają telefonów - koszmar. Nie polecam OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM - Lepiej dać 10-20 zl konkurencji a ile stresu mniej....

Ewka

KPINA

28 października 2016

Jeżeli którakolwiek z Was zastanawia się nad ofertą firmy ESPOL to odradzam! Nigdy nikomu nie polecę tej "firmy". Radzę zastanowić się 500 razy zanim ktokolwiek podpisze z nimi umowę. Wieczne problemy i totalne olewanie klienta. Ta "firma" to jakiś żart.

Karolina

internet do 40Mb/s

15 lutego 2016

Mam internet LTE z Espolu i powiem jedno jest to internet przez duże DO! maksymalna prędkość z jaką działa to 20Mb/s i jak jest tyle to jestem bardzo zadowolony. Średnia prędkość wynosi około 10Mb/s. Najgorzej jest wieczorami wtedy jest całkowita masakra.

4 osobowa firma

15 czerwca 2015

Masakra czekam na podłączenie internetu LTE od nich juz prawie 3 tyg. i po tych 3 tyg. mi mówią ze nie podłączali usług bo mieli projekt do zrealizowania związku z czym nie było dostępnych techników do podłączenia usług i teraz mi mówią ze po tych 3 tyg. ze muszę jeszcze poczekać 1,5 tyg. zanim ktoś ruszy dupe i zainstaluje mi ich usługę i jeszcze nie wiadomo czy będę musiał czekać więcej niz 1,5 tyg.

Rilz