Solid-Serwis / Internet

Solid-Serwis - Internet

Solid-Serwis

adres: ul. Ks. Witolda 7-9 | Szczecin

ilość komentarzy: 3

Firma Solid-Serwis powstała w 2006 roku. Od początku naszą ambicją było świadczenie usług najwyższej jakości oraz satysfakcja klientów i partnerów biznesowych. Nasza firma podzielona jest na kilka wyspecjalizowanych działów, w których zatrudniamy osoby będące ekspertami w swoich dziedzinach. Nasz zespół tworzy grupa kreatywnych i gotowych na nowe wyzwania ludzi.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

W dalszym ciągu polecam

26 marca 2010

Korzystam od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00 i na prawdę nie mam żadnych zastrzeżeń do działania internetu. Nie wiem jak jest w soboty bo nie pracuję ;) Nie reklamuję tylko polecam.

Marek

25 marca 2010

Ja korzystam trochę dłużej i stwierdzam, że nie jest to zbyt solidna firma. Najczęściej w sobotę wysiada internet a wtedy okazuje się, że nie ma tam żadnej całodobowej obsługi poza panią, która twierdzi, że właśnie ma wolne :P Cena również niezbyt konkurencyjna, za to faktury zawsze są dostarczane na czas... Widocznie przedmówca zbyt krótko korzysta z usług lub po prostu reklamuje własną firmę :D

Firma godna polecenia

17 marca 2010

Korzystam od kilku miesięcy z usług tej firmy. Internet jest stabilny, a ewentualne(sporadyczne) naprawy przebiegają sprawnie. Zawsze służą pomocą i radą. Najważniejszą zaletą jest oczywiście to że oferują Internet synchroniczny a nie jak większość usługodawców asynchroniczny. Nie ma również problemu aby uzyskać stały adres IP. POLECAM!

Marek