MEDICUS / Centra medyczne

MEDICUS - Centra medyczne

MEDICUS

adres: pl. Zwycięstwa 1

ilość komentarzy: 2

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS" w Szczecinie jest placówką zapewniającą swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

szybko nie zawsze dobrze,niestety.

14 czerwca 2009

Ja w Medicusie miałam już 2 zonki poszłam do ginekologa, który,bez USG powiedział,że wszystko jest OK i mam zapalenie wyrostka a ich chirurg dał mi skierowanie na operację(za jego usługę też zapłąciłam). Okazało się, że to był pęknięty jajnik :(-a można było przecież zrobić to nieszczęsne USG...Innym razem poszłam z bólem ucha- tamtejszy lekarz zażartował,że może powinnam napić się kawy bo mam niskie ciśnienie a okazało się,że miałam zapelenie ucha zewnętrznego :(. Natomiast szybko i sprawnie załatwiłam sprawę szczepień ,pani z punktu szczepień do super babka, bardzo pomocna.Dlatego więc dają 2,5- ani dobrze,ani źle...Jak coś potrzebuję "na już" to zaryzykuję Medicus-a.

kasiac

30 marca 2009

Medicus stary jak świat, zawsze było wiadomo, że jeśli w przychodni Ci się nie uda to w medicusie na pewno, jedynym minusem, że odpłatnie. Ogólnie jest dostęp do specjalistów różnych dziedzin medycyny i to w jednym miejscu, zapewne dobre rozwiązanie dla ludzi niecierpiących czekania o 6 rano w kolejkach do publicznej służby zdrowia i walczących o miejsce z emerytami i rencistami ;) Ogólnie nie miałam okazji tam się udać, ale jeśli personel jest tak sympatyczny jak moja wykładowczyni, a tamtejsza pielęgniarka to narzekać chyba się nie da.

Naimka