Jafra / Części samochodowe

Jafra - Części samochodowe

Jafra

adres: ul. Witkiewicza 17c | Szczecin

ilość komentarzy: 3

Specjalizujemy się w oświetleniu samochodowym Xenon, LED, Halogen. Służymy naszym klientom dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną. W swojej ofercie posiadamy światła dzienne uniwersalne oraz dedykowane renomowanych firm, palniki żarówki HID oryginały Philips i Osram oraz wysokiej klasy zamienniki Firmy CN Light i GPT, przetwornice HID CAN BUS i oryginały, systemy HID CAN BUS, żarówki halogenowe firmy GP Thunder, ringi SMD i CCFL, przetwornice CCFL, żarówki LED z systemem CAN BUS, oświetlenie robocze LED i HID, oświetlenie Off Road LED i HID, Spoilery do AUDI BMW MERCEDES wykonane z wysokiej jakości ABS 'u, oświetlenie LED OEM wnętrza i tablicy rejestracyjnej do wielu marek m.in. Audi Bmw Mercedes VW Honda Mini Toyota Peugeot Renault Skoda Seat Porsche itp., wysokiej jakość maty grzewcze do foteli samochodowych, dystanse H&R. Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, do oferty wprowadzamy cały czas nowe przydatne produkty.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Nie polecam

2 grudnia 2015

Na stronie internetowej wystawione są produkty których nie ma fizycznie w sklepie szt.38, po wizycie na miejscu przykra niespodzianka. W zamian za to kupuję inny towar, który okazuje się być droższym niż na stronie internetowej w/w sprzedawcy. Czuję się oszukany, ale cóż stracić klienta za 4pln czysta przyjemność... Niestety w Szczecinie większość sprzedawców postępuje w ten sposób.

krt

Jest OK, polecam.

23 stycznia 2014

Również jestem zadowolony z obsług tej firmy. W tamtym roku montowałem nowe żarniki Xenonowe wraz z modułem świateł dziennych. Wszystko działa do dziś bez żadnych problemów.

Robert

POLECAM!

13 stycznia 2014

Dobry kontakt ze sprzedawcą - błyskawicznie odpowiada na maila. Kupiłem dwa oryginalne żarniki do lamp xenonowych(Honda Civic). Cena bardzo przystępna, sprzedawca zaoferował pomoc przy montażu. Wszystko sprawnie i bez żadnych problemów.

mc314