Carstein / Komisy i giełdy samochodowe

Carstein - Komisy i giełdy samochodowe

Carstein

adres: ul. Zierzyniecka 29 | Szczecin

ilość komentarzy: 5

Skup aut za gotówkę - całych i powypadkowych, sprzedaż, autoholowanie.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Nie polecam

8 stycznia 2019

Nie polecam. Nieuczciwi kretacze, doliczaja koszta z D.. wzięte, przy wypożyczeniu auta kwota ustalona była na 120 za dobe i tak tez policzyli lecz przy oddaniu auta i poproszeniu o wystawienie faktury powiedziano mi ze jezeli chce od nich paragon lub fakture musza doliczyc vat. Jeden wielki przekret.i co mało po przeliczeniu dni wypożyczenia auta ilość dni nie zgadzała się i przy oddaniu klucza się i policzyli mi kolejną dobę. Czary mary i potracili z kaucji. Nie polecam

Aga1234

Carstein Szczecin

4 czerwca 2016

NIE POLECAM !!! Zwykli krętacze!!! Facet który odbiera telefony to GBUR NA MAXA!!!!!!!!!! Z Tym człowiekiem nie da się dogadać, jeszcze kłamie!!!

zniesmaczony klient

Oszuści i złodzieje

22 marca 2015

Kupiłem tam Mondeo. Jeden wielki przekręt. Oszuści i kłamią w żywe oczy. W momencie sprzedaży mało w d... nie wejdą, a jak po tygodniu okazało się, że auto jest trefne to stali się opryskliwi i chamscy. Takich ludzi określam jako szum..... .

Gość

krętacze i oszuści!

2 października 2013

potwierdzam poprzednika, nieuczciwi, kłamią w żywe oczy, wciskają kity byle sprzedać, a pozniej unikają kontaktu i są bardzo nieprzyjemni. Nie polecam nikomu zakupu auta u tych oszustów!

kate

złodzieje

9 sierpnia 2013

to zwykli złodzieje ,kupiłem auto ,po wyjechaniu za bramę okazało się uszkodzone , nie oddają kasy ,mają cię w dupie nie odbierają telefonów przepisy prawa dla nich nie istnieją mają cię gdzieś ,kieruję przeciw nim sprawę do sądu.

degi74