DAT / Nagłośnienie

DAT - Nagłośnienie

DAT Salon Audio Hi-End

adres: ul. Kard. S. Wyszyńskiego 26 | Szczecin

ilość komentarzy: 4

Zapraszam Państwa serdecznie do mojego Salonu. Do Państwa dyspozycji pozostaje 150 m² powierzchni wypełnionej sprzętem oraz kompetentny personel, który postara się sprostać Państwa wymaganiom. Znajdziecie tu Państwo mam nadzieję to czego szukacie. Sklep wzbogacił się o nowe marki, zarówno takie, które na naszym rynku są już zadomowione, jak i takie, które dopiero na nim zaistniały. Ponieważ prowadzę salon niezależny, mogę wybrać to co na rynku moim zdaniem jest najbardziej wartościowe i ma najlepszy stosunek jakości do ceny.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Niezadowolony klient

7 listopada 2015

Niestety mimo wielu terminów i obiecanek nie doczekałem się na konfigurację sprzętu zakupionego w tym salonie. Brak kontaktu, musiałem dzwonić z innych numerów by się dodzwonić i za każdym razem słyszałem nowa "bajeczkę". Nie polecam tego salonu.

Tomasz Dynarski

Fakty

13 stycznia 2015

Czekam już od ponad półtora roku na pełną zapłatę za sprzęt audio oddany w komis. Jeżeli chcą Państwo być zwodzeni i mamieni to jak najbardziej polecam! Właścicielowi życzę samych sukcesów i czekam dalej.

Maciej Stalmach

Super salon

16 maja 2013

Bez watpienia najlepszy sklep hi-fi hi-end w Szczecinie. Wybor urzadzen i profesjonalna obsluga to atuty tego salonu. Nie zgadzam sie z poprzenia opinia w ani jednym zdaniu gdyz caly moj sprzet pochodzi z tego wlasnie salonu i czas realizacji byl natychmiatowy a na dodatek ceny byly negocjowane. Kontak rowniez byl bez zarzutu wiec nie wiem o co chodzi poprzedniemu opiniodawcy. Prosze udac sie do salonu i na wlasne oczy przekonac sie o profesjonalnosci szefa salonu. SZCZERZE POLECAM. Artur

Dno...

28 lipca 2012

Najgorszy sklep audiovideo w Szczecinie. Radzę omijać szerokim łukiem (aktualnie DAT jest przy ul. Wyszyńskiego blisko kładki). Szef firmy niekompetentny, rozciąga czas realizacji zamówień miesiącami, nie odbiera telefonów, nalicza 100% marżę na produkty. Sam sklep, ("teoretycznie" czynny od wtorku do pt. 11:30-17:30 i sob. 11:30-15:00) jest zamknięty przez większą część tygodnia. Brakuje też informacji dlaczego. Szczerze odradzam.

Niezadowolony klient