LEMAR / Pomoc drogowa

LEMAR - Pomoc drogowa

LEMAR - LEMAŃSKI

adres: ul. Tokarska 31 | Szczecin

ilość komentarzy: 2

ŚCIŚLE WSPÓŁPRACUJEMY W ZAKRESIE AUTOHOLOWANIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH I CIĘŻAROWYCH W KRAJU I ZA GRANICĄ Z FIRMAMI: MERCEDES, PEUGEOT, RENAULT TRUCKS, ZAUFALI NAM NAJLEPSI !!!POMOC DROGOWA, AUTOHOLOWANIE KRAJ I ZAGRANICA, HOLOWANIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH,HOLOWANIE SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH, HOLOWANIE MOTOCYKLI, HOLOWANIE ŁADUNKÓW NIETYPOWYCH.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

pomoc drogowa

21 października 2014

w niedziele nad ranem przejeżdżałem w okolicy Szczecina, na googlach odnalazłem telefon do tej firmy, po pierwszym kontakcie telefonicznym ustaliłem cenę i w obiecanym czasie otrzymałem pomoc drogową, auto trafiło na warsztat, a w poniedziałek mogłem już kontynuować podróż, w międzyczasie pomogli mi znaleźć dobry i tani nocleg i dowieźli do hotelu. Wszystko w dobrych cenach. Polecam.

Zbyszek

Pełna profeska

1 października 2014

oddałem swoją hondę do naprawy powypadkowej. Rozliczenie bezgotówkowe. Auto zastępcze gratis i na bieżąco informacja o postępach naprawy. Niczym się nie musiałem przejmować. Naprawa wykonana na wysokim poziomie. Z warsztatu wyjechałem autem, które nawet w najdrobniejszych szczegółach nie przypomina mi, że miałem kolizję. Gorąco polecam ten warsztat. Pełny profesjonalizm.

Witek