ELITE Nieruchomości / Biura nieruchomości

ELITE Nieruchomości - Biura nieruchomości

ELITE Nieruchomości

adres: Witkiewicza 58/U-19 | 71-125 Szczecin

ilość komentarzy: 28

Witamy Państwa w najlepszym biurze nieruchomości w Szczecinie. Ponad 22.000 ofert nieruchomości. Naszą działalnością jest pośrednictwo w sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz lokali i obiektów komercyjnych. Obsługą Państwa zajmie się młody i prężny zespół doświadczonych maklerów. Przeprowadzając z nami transakcję Jesteś ubezpieczony! Wystarczy zadzwonić i umówić się z Doradcą a resztą zajmiemy się MY. Zaufaj Profesjonalistom. Zapraszam. Krzysztof Makowski.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

OPINIA - POLECAM P. EWELINĘ i ELITE

9 maja 2019

Super współpraca i pełen profesjonalizm. Naprawdę najlepsze Biuro Nieruchomości. Sprzedażą mieszkania zajmowała się Pani Ewelina Rojkowska. Polecam współpracę z panią Eweliną. Jest niesamowicie skuteczna. Znalazła kupca w "oka mgnieniu". Bezpośredni kontakt z panią Eweliną o każdej porze dnia i wieczora w dzień powszedni oraz świąteczny. Niesamowite zaangażowanie w sprawie. Po sprzedaży wszystkie sprawy zostały przez panią Ewelinę Rojkowską załatwione. Nie trzeba było samemu nic załatwiać. Dziękuję Pani Ewelino :) Polecam współpracę z panią Eweliną oraz współpracę z tym Biurem Nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona, że to Biuro Nieruchomości wybrałam.

Maria

Opinia

26 kwietnia 2019

Polecam serdecznie. Jestem zadowolona z uslug

Polecam

5 marca 2019

Polecam współpracę z Panią Eweliną Rojkowską. Profesjonalnie,konkretnie i terminowo. Wszystko w najlepszym porządku od samego początku, do samego końca transakcji. Warto podjąć współpracę.

Rafał

Dziękuję i polecam.

17 lutego 2019

Z całego serca dziękujemy P. Ewelina Rojkowskiej za pracę, jaką włożyła w sprzedaż naszego mieszkania. Profesjonalizm i dbałość o szczegóły współpracy były na najwyższym poziomie. Nie zabrakło P. Ewelina cierpliwości w wyjaśnianiu wszystkich kwestii. Ma znakomite podejście do klienta. W ciągu ostatnich lat korzystaliśmy z pośrednictwa różnych biur nieruchomości, ale nigdy nie czuliśmy się tak zaopiekowani. Jeszcze raz dziękujemy. J i G

Podziękowanie i polecenie

29 stycznia 2019

Serdecznie dziękuję za pomoc w kupnie wymarzonego mieszkania. Szczególnie polecam panią Ewelinę Rojkowską której profesjonalizm, zaangażowanie i podejście do klienta sprawiły, ze znaleźliśmy idealne lokum. Na każdym etapie obsługi - od oferty do wizyty u notariusza - mogliśmy liczyć na fachowa pomoc i doradztwo. Mam nadzieje, ze jeszcze będziemy mieli możliwość skorzystać z Pani pomocy ! Pozdrawiamy ! Ania & Konrad

Anna

Polecam

14 stycznia 2019

Serdecznie polecam pomoc Pana Eliasza Goździka! Szczególne zaangażowanie, niespotykany profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Wszystkie spotkania były dostosowane do mojego grafiku, a wysyłane mi oferty wyselekcjonowane na podstawie moich wymagań i założeń finansowych. Ciągła gotowość do pracy i dostępność Pana Eliasza sprawiły, że wszelkie formalności przebiegły szybko i bez problemów.

Małgorzata

Dziwne biuro

9 listopada 2018

Przez tydzień próbowałem sie dogadać co do kupna domu który mi się spodobał,lecz nie mogłem. Przy drogiej rozmowie telefonicznej dostałem nr telefonu do doradcy finansowego i miałem najpierw się dowiedzieć czy dostanę kredyt.Ale ja dyspobowalem gotówką, w efekcie zostałem zbyty a nieruchomość nagle się sprzedala.Nie polecam tego biora.

Patrico

Polecam

13 września 2018

Polecam również Panią Ewelinę Rojkowską. Profesjonalne podejście, sumienne przygotowanie do transakcji. Widać zaangażowanie i uczynność, również już po sprzedaży. Warto podjąć współpracę z tą Panią.

Jolanta

transakcja sprzedaży

13 września 2018

Aktualnie finalizauję transakcję sprzedaży mieszkania. Jestem mile zaskoczona dynamiką całego procesu, mieszkanie sprzedało sie błyskawicznie. Jednak przede wszystkim chciałabym polecić panią Ewelinę jako agenta, która od początku do końca wspiera mnie i uczestniczy w procesie. Zwyczajowo mieszkanie sprzedaje się raz, dwa razy w życiu, więc nigdy nie wiadomo o czym należy pamiętać. Jednak we współpracy z panią Eweliną wszystko jest dopilnowane, przypomni, zadzwoni i wytłumaczy wszystkie niejasności. Szczerze polecam

aplu

zła umowa

16 marca 2018

biuro robi marketing internetowy co wygląda, że jest bardzo profesjonalne, lecz umowa o pośrednictwie jaką dysponuje biuro pozwala w niekontrolowany sposób obciążać kosztami klienta i jest bardzo niejednoznaczne i pozwala przerzucić koszty biura na klienta bez zgody klienta - co przy skali działalności może dać grube pieniądze właścicielom bez konieczności sprzedaży

Walery

Polecam P.Ewelinę Rojkowską

15 marca 2018

Bardzo polecam Panią Ewelinę Rojkowską.Jest dobrą i skrupulatną w podejściu do swojej pracy maklerką.W bardzo krótkim czasie sprzedała moje mieszkanie za co bardzo jej dziękuję.Uczciwie Ją polecam.

M.Kardasz

Polecam doskonały makler

11 marca 2017

Bardzo polecam pana Piotra Byzdrę.Młody człowiek z wielkim sercem ,dzięki któremu sprzedaż mojego domu się udała a nie było to proste.Pan Piotr angażuję się w 100 %w swoją pracę ,pomocny i bardzo uczynny noi przede wszystkim profesjonalizm na każdym kroku.Napewno bedę długo tego pana miło wspominać. Polecam gorąco.

Urodzeni w niedzielę

21 stycznia 2017

Ofert mnóstwo do sprzedania Pani Izy to mieszkania. Fiku miku , fiku miku Pani Iza w pamiętniku , Bo nasz lokal już sprzedała A to praca jest niemała. Kilka wizyt i po krzyku , Zmieniasz adres w nowym szyku. Teraz poczekamy grzecznie Wybierzemy lokal i koniecznie Piękna loggia - dla babusi A dla dziadka cud łazienka I spory metraż być musi. Los się śmieje , Ja z radości oszaleję Dzięki za wyrozumiałośc , By nam lepiej było na starość. Dziękujemy za wszystko Urodzeni w niedzielę

eldroza54

POLECAM - DOSKONAŁY MAKLER

25 września 2016

Pani Marta Gołębiowska to świetna agentka nieruchomości z Biura Elite Nieruchomości. Profesjonalna, rzetelna, zaangażowana, skuteczna. Kupców znalazła bardzo szybko. Polecam Biuro Elite Nieruchomości, a zwłaszcza współpracę z Panią Martą Gołębiowską.

Bożena

Byle jakie biuro

20 lipca 2016

Wydaje mi się, że wszystkie pozytywne komentarze to blef... Mam dużo do czynienia z biurami nieruchomości (poszukuję domu) ale to to kompletni cynicy bawiący się cudzy czasem. Przez trzy dni nie można się dodzwonić (chociaż byłam proszona o telefon danego dnia), a właściciel twierdzi, że odbiera tylko wybrane telefony a ja widocznie nie jestem tym wybrańcem . W końcu skorzystałam z innego numeru i oooooo odebrał łaskawca. Na zwróconą uwagę roześmiał się. Oj jakie to fajne być od 3 dni proszonym o odebranie telefonu. Uważam, że to brak szacunku dla cudzego czasu i komuś się poprzewracało w tyłku z dobrobytu. Teraz nawet jak zobaczę ofertę pałacu z 10zł firmowaną biurem Elite to ominę szerokim łukiem bo to oszuści. Strach pomyśleć jak wyglądałaby dalsza obsługa.

rita

29 czerwca 2016

Bardzo polecam biuro nieruchomosci ELITE, rzetelna i dobra firma. Jestem bardzo zadowoliony ze wspolpracy, zakupil 100 % wartosci mieszkania za ich posrednictwem w kredyt na 30 lat. Specjalne podziękowania dla Pana Eliasza Gozdzika, pomogl mi w załatwieniu wszystkich formalności ( ponieważ nie było łatwe, jestem z Ukrainy, w Polsce pracuje tylko polroku, nie mam PESELa, nie mam historii BIK... ), ale on to wszystko zalatwil. Jeszcze raz Bardzo Dziekuje jemu. Polecam skorzystanie z uslug tego profesjonalista przy zakupie mieszkania, uratowal mi duzo czasu i nerwow. Fachowe i indywidualne podejście do klienta, dobry kontakt przez cały proces zakupu mieszkania. Дуже рекомендую бюро нерухомості ELITE, надійна і добра фірма. Дуже задоволений співпрацею, купив 100% вартості помешкання за їхнім посередництвом в кредит на 30 років. Окрема подяка для Пана Eliasz Gozdzik, допоміг мені вирішити всі формальності ( бо то було не легко, приїхав з України, в Польщі пропрацював тільки півроку, не маю PESEL і історії BIK... ), але він то все організував. Ще раз Дуже Дякую йому. Рекомендую скористатись з послуг того професіонала при купівлі мешкання, зберіг мені багато часу і нервів. Професійний і індивідуальний підхід до клієнта, постійний контакт на всьому проміжку часу закупівлі помешкання.

Polecam!

20 czerwca 2016

Polecam współpracę z całym biurem a zwłaszcza z Panią Natalią, ktora spędziła ogrom czasu i włożyła masę pracy w sprzedaż naszego mieszkania, również dzięki pełnomocnictwu nie musialam nawet pojawiać się na akcie notarialnym. Przy całej transakcji była bardzo pomocna ale przede wszystkim znalazła kupców po 2 dniach od wystawienia oferty!! Jeszce raz serdecznie dziękuję i polecam!

Emilia

Polecam

15 marca 2016

Polecam, pełen profesjonalizm przy wynegocjowaniu dla mnie jak najlepszej ceny, sprawdzone dokumenty, jestem zadowolony ze współpracy

Grzegorz

polecam

12 marca 2016

Polecam ta firme za rzetelność i profesjonalizm. W szczegolnosci Pania Izabele za zaangazowanie i mila wapolprace. Na pewno polece dalej.

Magdalena

Polecam

12 marca 2016

Biuro sprzedawało mi mieszkanie .Bardzo wysoka profesjonalna obsługa maklera ( maklerki p Iza ) wspaniałe zaangażowanie które zaprocentowało szybkością sprzedaży .Gorąco Polecam !!!

Marzena

Serdecznie polecam

6 lutego 2016

Obsługują juz 3 moja inwestycje sprzedają wszystkie moje domy rzetelna firma młodzi ludzie i maja fajna stronkę Elite.nieruchomosci.pl

Maciej

Uwaga !!!

21 stycznia 2016

Odradzam! Wg mnie oszuści!!!! Zawyżone prowizje. Sprzedają buble, jako nieruchomości z wyższej półki. Znają stan faktyczny i niedookreślony prawnie. Wciskają ludziom kit. Chcesz stracić kasę? Idź do nich.

Bartek

Polecam, b. profesjonalne biuro

16 listopada 2015

Polecam Elite Nieruchomości oraz pana Piotra Byzdrę- fachowy, rzeczowy człowiek, niezwykle pomocny i zaangażowany. Wszystkie formalności załatwione przed czasem.

Izabela

polecam!

16 lipca 2015

Polecam biuro elite, przesympatyczni i kompetentni ludzie ;)

Damian

Polecam

15 czerwca 2015

Dziękuję Pani Izabeli za profesjonalna współpracę. Pani ta sprzedała mój dom w dwa tygodnie a w ciągu kolejnych 3dni wyszukala dla mnie mieszkanie idealne,które obecnie urządzam. Polecam

Włodzimierz

Polecam pełen profesjonalizm

8 stycznia 2015

Polecam biuro Elite, znaleźli mi mieszkanie marzeń, pomogli w załatwieniu wszystkich formalności. Bardzo miła wspólpraca

Roksana

Absolutnie odradzam!

1 września 2014

Nie polecam, byłam już w trakcie podpisywania umowy i w ostatniej chwili zostałam powiadomiona, że mieszkanie zostało wynajęte bezpośrednio przez właściciela komuś innemu. Czyli biuro Elite nie ma wyłączności na wynajem! Zmarnowany czas i energia, odradzam wszystkim!

#odradzam_elite

Polecam Elite Nieruchomości

30 lipca 2014

Polecam Naprawdę są chyba najlepsi sprzedali mi mieszkanie w ciągu jednego tygodnia.

Ala