KONTRAKT Nieruchomości / Biura nieruchomości

Jak do nas trafić
 
 
 
Galeria
 
Biuro z zewnątrz
Biuro z zewnątrz
 
 
 
Formularz kontaktowy
 
    * Pola wymagane
 

KONTRAKT Nieruchomości - Biura nieruchomości

ilość komentarzy: 76

Dane firmy
 

KONTRAKT Nieruchomości

ul. 5 Lipca 19a

70-376 Szczecin

 

godz. otwarcia: pon-pt od 8:30 do 17:00

tel.: 91 812 14 09, 91 484 90 33

e-mail: biuro@kontrakt.szczecin.pl

www: www.kontrakt.szczecin.pl

 
Opis firmy
 

Marka "Kontrakt Nieruchomości" obejmuje 3 licencje pośrednika w obrocie nieruchomościami ( numery 4989, 6429, 6430 ) oraz jedną licencję zarządcy nieruchomości (14123) nadane przez Ministra Infrastruktury / Budownictwa.

"Kontrakt Nieruchomości" nastawione jest na nowoczesne, innowacyjne metody działania, dostosowane do potrzeb wymagających klientów. "Kontrakt Nieruchomości" oferuje intensywną promocję ofert nieruchomości na kilkudziesięciu portalach internetowych, wyspecjalizowanych w prezentacji mieszkań, działek, domów, lokali, hal i magazynów. Do Państwa dyspozycji w każdym momencie jest serwis internetowy na którym prezentowane są oferty pochodzące z bazy największych i najbardziej cenionych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

"Kontrakt Nieruchomości" jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, co zobowiązuje pośredników do przestrzegania zasad regulaminowych Stowarzyszenia, a Państwu daje gwarancję, iż pośrednicy dołożą szczególnej należytej staranności w celu realizacji umowy pośrednictwa.

Pośrednicy "Kontrakt Nieruchomości" dokładają wszelkich starań, aby oferty nieruchomości przyjęte do bazy były ofertami sprawdzonymi pod względem formalno-prawnym. Pośrednicy pod marką "Kontrakt Nieruchomości" działają wyłącznie w oparciu o pisemne umowy pośrednictwa w kupnie, sprzedaży, wynajmie lub najmie nieruchomości. Podpisując umowę pośrednictwa mają Państwo prawo oczekiwać od pośredników dołożenia należytej staranności w realizowaniu tejże umowy. Umowy pośrednictwa mogą mieć formę tzw. umowy otwartej, umowy wyłączności agencyjnej lub umowy na wyłączność. To Państwo decydują o formie umowy pośrednictwa.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Uczciwie polecam

28 kwietnia 2019

Już kilka razy korzystałam z usług tego biura. Nigdy nawet w najmniejszym stopniu nie zawiodłam się. Obsługa profesjonalna i rzetelna pod każdym względem. Szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam Biuro Kontrakt Nieruchomości. Dziękuję Panie Michale!

Emilia

Biuro godne zaufania i polecenia

24 kwietnia 2019

Biuro Kontrakt Nieruchomosci znalazlem także przez opinie klijentów.Moja sprzedaż domu przeszła szybko,sprawnie i profesjonalnie w 100%.Sprzedaż domu akurat prowadził Pan Michał ktróremu bardzo dziękuję ale myślę źe całe Biuro Kontrakt zasługuje na najwyższą opinie i myślę że dalsza moja współpraca z Kontrakt Nieruchomości przebiegnie tak samo jak i do teraz.Polecam!

Jarek

Bardzo profesjonalny i tani

13 marca 2019

Najlepszy pośrednik w Szczecinie. Pełen profesjonalizm, znajomość tematu i konkretne podejście, poza tym dba o interezy klienta

Kamil

Zdecydowanie polecam, warto

3 lutego 2019

Trafiłam do tego biura nieruchomości z opinii jakie znalazłam na opinia.szczecin.pl bo mają dobre i dobrze trafiłam. Pan Michał pomógł mi wpierw kawalerke i znalazł ładne 2 pokoje na z ogrodkiem. Wszystko mi tlumaczyl, sprawdzał dokumenty i pomogl z notariuszem. Ja jestem bardzo zadowolona, naprawdę zasłużona opinia.

Mariolka

Profesjonalizm !

14 stycznia 2019

Bardzo polecam współpracę z Kontrakt Nieruchomości, szczególnie Pana Rafała. Skrupulatność, uczciwość, punktualność, solidność, umiejętność i chęć wyjaśnienia wszystkich procedur itp. Dzięki temu transakcja zakupu domu przebiegła pomyślnie. Cieszę się, że trafiliśmy na takiego profesjonalistę - co niestety, jest rzadko spotykane. Szczerze polecam.

Martyna

Pośrednik, któremu można zaufać

31 grudnia 2018

Dziękuję Panu Rafałowi za pomoc w sprzedaży segmentu bliźniaka. Transakcja została doprowadzona do zakończenia sprawnie, bez zbędnej zwłoki i z profesjonalizmem.

Kazimierz

Polecam...

16 listopada 2018

Według mojej opinii, panowie zasługują na sześć gwiazdek... Gorąco polecam!!!

Olga T.

High level.

23 maja 2018

Stawiam firme Kontrakt za wzór dla całej branży. Poziom kompetencji nieporównywalnie wysoki. Polecam.

Radek

2 kwietnia 2018

Biuro nieruchomości "Kontrakt" to bardzo rzetelny partner, otwarcie na klienta, dobra orientacja w rynku nieruchomości, właściwa strategia sprzedaży, profesjonalizm w każdym calu, szczerze wszystkim polecam i życzę dla firmy "Kontrakt Nieruchomości" dalszego rozwoju i wielu udanych transakcji.

19 stycznia 2018

Bardzo profesjonalne i uczciwe podejście do klienta a co najważniejsze skuteczne. Mieszkanie sprzedane w niecałe 2 miesiące. Bardzo duża pomoc w zrozumieniu formalności związanych ze sprzedażą mieszkania oraz przy kolejnych krokach sprzedażowych. Biuro zdecydowanie wyróżnia się spośród innych pośredników. Dziękujemy Panie Michale!

Sebastian

6 stycznia 2018

Profesjonalna i życzliwa obsługa, wysoka kultura, dokonała wiedza, otwartość i bezpośrednia pomoc. Sprawnie sprzedaliśmy mieszkanie w expressowym tempie na czy nam zależało. Bez wątpliwości najlepsze biuro z jakim mieliśmy do czynienia.

Basia i Marek

Wyjątkowe

4 stycznia 2018

Szczerze polecam Biuro i Pana Michała, który zrobił na mnie ogromne wrażenie. Mam kilka mieszkań, znam wielu pośrednikowi w Szczecinie, ale z takim zaangażowaniem się nie spotkałam. Bardzo wysoka kultura osobista, kompletna wiedza i dużo poświęcanego czasu Klientom. Co bardzo ważne - etyczne zachowanie wobec obu stron transakcji. Z czystym sumieniem polecam - także, albo przede wszystkim na wyłączność. Duży plus za pisemne składanie ofert sprzedającym.

Anna

5 listopada 2017

Polecam w 100%, profesjonalna i miła obsługa. Na każdym etapie inwestycji Klient posiada wsparcie oraz pomoc w załatwieniu formalności.

Aleksandra

9 lipca 2017

Biuro nieruchomości godne zaufania. Wszystkie zaproponowane przez Pana Michała oferty spełniały przedstawione przez nas oczekiwania. Pełen profesjonalizm i kompleksowo przeprowadzona transakcja, jak również nieoceniona pomoc we wszystkich formalnościach. Polecamy!

Edyta i Marcin

GODNE POLECENIA

6 czerwca 2017

Sprzedałam z tym biurem 2 mieszkania. Pełen profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista. Od zawarcia umowy, poprzez transakcję sprzedaży, a także po jej zakończeniu mogłam liczyć na pomoc Pana Michała. Zaoszczędziłam mnóstwo czasu, zawsze miałam przygotowaną pełną dokumentację i informacje gdzie i kiedy mam ją złożyć. Mój udział ograniczył się do niezbędnego minimum. Z pełnym przekonaniem polecam KONTRAKT jako solidnego partnera. danusia

Kultura i profesjonalizm

26 maja 2017

Gorąco polecam agentów z tego biura. Charakteryzują się nie tylko wysokim poziomem profesjonalizmu, ale także nienaganną kulturą osobistą.

Tomasz

Polecam

28 kwietnia 2017

Firma godna polecenia i profesjonalna obsługa.Dziękujemy p.Michałowi,że czuwał nad każdym etapem transakcji,służył fachową radą i pomocą.Szczerze polecam i dziękuję. EUGENIA

Najlepsze biuro nieruchomości

25 kwietnia 2017

Sprzedałem z tym biurem 2 mieszkania. Transakcja przebiegła szybko i skutecznie. Bardzo serdecznie polecam.

PEŁEN PROFESJONALIZM !

12 marca 2017

Pełen profesjonalizm od momentu zawarcia umowy pośrednictwa, po transakcję sprzedaży, a nawet i po transakcji można było liczyć na pomoc Pana Rafała. Zarówno kupujący jak i sprzedający był otaczany opieką na wysokim poziomie. Pan Rafał zawsze służył pomocą . Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam usługi Pana Rafała.

Beata

godne polecenia

8 marca 2017

Cała transakcja kupna - sprzedaży odbyła się bardzo szybko, bez żadnych komplikacji. Bardzo dobry kontakt, bardzo bezpiecznie, miło i szybko. Nie trzeba się niczym martwić, wszystkie dokumenty prawidłowo przygotowane. Opieka biura od początku, do końca przy wszystkich formalnościach. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam!!!

6 grudnia 2016

Dysponuję mieszkaniem do wynajęcia, ale nie dysponuję czasem aby szukać skutecznie najemcy. "Kontrakt" to kolejne biuro z którego usług korzystałem. Nareszcie trafiłem na Firmę do której wrócę po pomoc, gdy skończy się zawarta wczoraj umowa ! Z przekonaniem polecam. Marian

Marian

profesjonalnie

10 października 2016

Szczerze polecam biuro nieruchomości Kontrakt!!! Zalety: zdjęcia mieszkania wykonane przez Pośrednika, idealnie oddały charakter i wielkość pomieszczeń; stały kontakt i pomoc przy wszelkich formalnościach; owocne negocjacje aby każda ze stron (kupujący- sprzedający) była usatysfakcjonowana; spokój wprowadzany przez Pana Pośrednika podczas sprzedaży mieszkania :)

Olga

kupno i wynajem mieszkania

4 października 2016

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem KONTRAKT. Pełen profesjonalizm oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. my z KONTRAKTEM kupiliśmy mieszkanie, które po niespełna dwóch tygodniach zostało wynajęte. We wszystkim pomagał nam Pan Rafał, któremu serdecznie dziękujemy. Bardzo dobry kontakt, opieka pośrednika na każdym etapie transakcji oraz ogromne doświadczenie w tej branży. Gorąco polecam!!

Emilia

Highly Recommended

30 września 2016

It was my pleasure to deal with Michal, he is so clean with deals and so professional broker. Michal helped me to get my deal done even both me and the other owner were outside the country but he managed to arrange everything and prepare all documents till I was back to Szczecin. I like his honesty with translation all documents from Polish to English onsite without missing any small details. I highly recommend Michal.

Green Care Sp. z o. o.

Wynajem

29 września 2016

Zleciłem firmie wynajęcie kawalerki, jestem bardzo zadowolony. Obsługa bardzo miła i co ważne, fachowa. Nie jestem z Szczecina i wszelkie formalności, umowy etc. przygotowali Panowie. W Szczecinie musiałem być tylko dwa razy, zlecenie wynajmu i po jednym tygodniu, przekazanie mieszkania najemcy.

Krzysztof

Polecam

29 września 2016

Kupiliśmy mieszkanie przez biuro Kontrakt. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług pośrednika. Wszystkie formalności były załatwiane sprawnie i z zaangażowaniem. Nie byliśmy zmuszeni tracić czasu na każdą formalność. Będziemy polecać to biuro, ponieważ pracują tu ludzie kompetentni i znający się na pośrednictwie, a przede wszystkim uczciwi, co nie jest takie oczywiste w tej branży.

umowa kupna

26 września 2016

kupiłem mieszkanie, gdzie moim pośrednikiem było biuro kontrakt. Jest bardzo zadowolony, lubię konkretnych ludzi a ten pośrednik był mega konkret, wszystko załatwione raz, dwa, nie musiałem marnować ani minuty na papierki, wszystko zostało załatwione za mnie - prócz podpisu u notariusza :)

mkay

profesjonalizm

13 września 2016

Biuro nie zatrudnia przypadkowych osób, tylko profesjonalistów o wysokiej kulturze i obyciu w temacie nieruchomości, którym można powierzyć transakcję a doprowadzą ją z sukcesem do końca. Polecam

ZKatarzyna

Super zakup mieszkania

25 lipca 2016

Korzystałam z usług biura Kontrakt Nieruchomości w Szczecinie chcąc kupić mieszkanie z ogródkiem. Byłam w kilku firmach aż w końcu trafiłam do Pana Michała w biurze Kontrakt. Miła, fachowa, konkretna i dobrze przeprowadzona ze mną rozmowa sprawiła, że nie jeździłam z maklerem po różnych nietrafionych mieszkaniach a zostały mi pokazane te, które rzeczywiście spełniały moje oczekiwania. Jestem trudną klientką, oczekiwałam wielu informacji gdyż bałam się kupna mieszkania. Na szczęście Pan Michał wszystko mi spokojnie tłumaczył i zajął się wszystkimi formalnościami. Mieszkam już w nowym mieszkaniu i jestem bardzo zadowolona. Czytając poniższe opinie o tej firmie potwierdzam jakość i bezpieczeństwo obsługi.

anna Sz.

Kupno kawalerki os. Książąt

18 lipca 2016

Na ogłoszenie biura "Kontrakt" natrafiłam dzięki pięknym zdjęciom sprzedawanego mieszkania. Później poszło już szybko: prezentacja kawalerki, negocjacja ceny i 3 dni później byliśmy już z wizytą u notariusza. Pan Rafał opiekuje się Kupującym na każdym etapie zawierania transakcji. Można o wszystko spytać, trochę powybrzydzać ;), by w końcu odczuć satysfakcję z dobrze wykonanego zakupu. Szczerze polecam usługi biura!

19 czerwca 2016

Bardzo polecam biuro KONTRAKT Nieruchomości. Miałam przyjemność współpracować z biurem przy sprzedaży i kupnie mieszkania. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie agentów powoduje, iż można w pełni czuć się bezpiecznie. Formalności ograniczone do minimum, sprawdzona dokumentacja i świetny kontakt telefoniczny oraz mailowy. Pracownicy biura służą pomocą i radą na każdym etapie (w trakcie kontraktu jak i po zakończeniu współpracy). Serdeczne podziękowania dla Pana Michała. Jeżeli szukacie Państwo rzetelnego biura nieruchomości to tylko KONTRAKT Nieruchomości w Szczecinie, polecam.

Anna Kalinowska

Cztery bardzo dobre transakcje

18 czerwca 2016

Potwierdzeniem rzetelności , fachowości i profesjonalności jest to,że aż CZTEROKROTNIE transakcje kupna - sprzedaży przeprowadzał bardzo skutecznie dla mnie Pan Rafał Kondrat .Nie może być lepszego dowodu na to, iż właśnie Kontrakt Nieruchomości jest najlepszą firmą w swojej dziedzinie.To profesjonaliści w pełnym tego słowa znaczeniu.

Elżbieta Gronek-Polonis

Sprzedaż 3. pokojowego mieszkania

17 czerwca 2016

Profesjonalnie zweryfikowana dokumentacja, pełna informacja dla obu stron, minimum formalności, minimum własnego czasu, doskonały kontakt, sprawnie przeprowadzona transakcja, odczuwalna uprzejmość i doświadczenie. Firma godna polecenia i wzbudzająca zaufanie.

Aleksander

Kupno mieszkania

9 stycznia 2016

Za pośrednictwem Biura nieruchomości KONTRAKT kupiłem piękne mieszkanie z którego jestem bardzo zadowolony bardzo miła obsługa profesjonalne podejście i kontakt bardzo polecam!!!

Andrzej S

kupno mieszkania

7 stycznia 2016

porządna i profesjonalna obsługa- kupiłem dzięki nim bardzo fajne 3 pokojowe mieszkanie w super cenie, obsługa i pomoc do samego końca transakcji- dzięki nim mam w końcu własne m- serdecznie polecam

Błażej Ciećko

sprzedaz kawalerki

6 stycznia 2016

Za ich posrednictwem rodzice sprzedali w ciagu dwoch tygodni kawalerke. Bardzo sympatyczna, profesjonalna obsluga, bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny z Panem Rafalem. Uczciwe podejscie do sprawy (co obecnie nie jest niestety czyms oczywistym). Cala transakcja odbyla sie w sposob nieskomplikowany. Polecam!

Maria Dudek

Profesjonalna rodzinna firma godna zaufania

9 listopada 2015

Polecam biuro nieruchomości Kontrakt Nieruchomości. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Podpisałam umowę tylko z jedną firmą w Szczecinie z firmą Kontrakt Nieruchomości. Sugerowałam się tym, że to firma rodzinna, stąd sądziłam że powinna mieć zasady i tradycje. I się nie pomyliłam. Jakość usług i profesjonalizm tej firmy faktycznie sprawdził się w trakcie naszej współpracy. Na bieżąco udzielano mi wielu porad i wskazówek, które okazały się skuteczne. Przy małych nakładach - mieszkanie zyskało wyższą jakość no i oczywiście cenę. Dodatkowo, co dla mnie było bardzo istotne, nie musiałam uczestniczyć w prezentacji. Firma Kontrakt wszystkim się zajmowała, min., wietrzyła pomieszczenia, podlewała kwiaty, itp…, klient wchodził do czystych i świeżych pomieszczeń dzięki zaangażowaniu tej firmy. Możecie liczyć na pełen profesjonalizm i pomoc przy wszystkich zawiłych formalnościach przy zakupie i sprzedaży nieruchomości Zatem jeśli szukacie jednego konkretnego biura to polecam Biuro nieruchomości Kontrakt.

Ewa Rutkowska

kupno i sprzedaz mieszkania

17 sierpnia 2015

Dzień dobry. Chciałam polecić współprace z biurem nieruchomości Kontrakt. Bardzo fachowa obsługa i rzetelna, szybko, miło i sprawnie . Z mojej strony polecam wszystkim którzy cenią swój czas i nie lubią go marnować bo współpraca z Panami jest bardzo rzeczowa zarówno przy kupnie jak i sprzedaży mieszkania.

Małgorzata K.

sprzedaz mieszkani

24 kwietnia 2015

Polecam zdecydowanie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą KONTRAKT. Rzetelna i profesjonalna firma. Sympatyczni ludzie!! tak trzymac:)

Mariusz M.

Polecam

16 marca 2015

Gorąco polecam biuro KONTRAKT. Miałam podpisane umowy z kilkoma biurami, ale pozostałym pośrednikom zależało chyba tylko na samym papierze. Na Panów z biura KONTRAKT mogłam zawsze liczyć. Duże zaangażowanie, wiedza, pełen profesjonalizm. Jakbym miała ponownie skorzystać z usług pośrednictwa, bez wahania zgłosiłabym się na 5 Lipca 19a w Szczecinie.

Iwona K.

Bardzo pozytywna opinia

26 lutego 2015

Kupiliśmy z KONTRAKTEM dwupokojowe mieszkanie w Szczecinie. Było miło, profesjonalnie, bez zarzutu. Na każdym etapie kupna fachowe doradztwo i pomoc. Polecamy wszystkim.

Dariusz B.

wynajem lokalu w Szczecinie

5 lutego 2015

Biuro posredniczylo przy wynajmie lokalu. Bardzo profesjonalna obsluga, widac, ze znaja sie na swoim fachu. Otrzymalam rowniez rabat na prowizje. Polecam korzystanie z ich uslug.

Agnieszka L

sprzedaż mieszkania

5 listopada 2014

jestem bardzo zadowolona ze współpracy KONTRAKTEM, rzetelnie i profesjonalnie, pomoc we wszystkim, gorąco polecam Jolanta Borówko

Kupno mieszkania

1 października 2014

To było pierwsze biuro które wybraliśmy i nie zawiedliśmy się, super wywalczyli dla Nas dobre warunki kupna i do samego końca nam pomagali, nawet przy wszystkich zmianach związanych z rachunkami. Naprawde polecam, miła atmosfera, profesionalność no i pomoc. Dziękujemy !!

Bardzo sprawna i profesfonalna obsługa klienta

5 sierpnia 2014

Sprzedaż mieszkania 2-pokojowego odbyła się bardzo szybko, bezpiecznie i profesjonalnie. Pomoc została zagwarantowana na każdym etapie załatwiania formalności. Gorąco polecam !

Polecam

6 lipca 2014

Swoją przygodę w poszukiwaniu mieszkania, rozpoczęłam z jednym z większych biur nieruchomości w Szczecinie. Po dwóch miesiącach przepraw, z mało kompetentną Panią ,,Pośrednik", trafiłam pod skrzydła Pana Michała i Biura Kontrakt. Serdecznie polecam to biuro, ponieważ bardzo szybko i bez akcji typu: czy aby na pewno wchodzimy do odpowiedniego mieszkania; znaleźliśmy TO wymarzone mieszkanko :). Szybko, w miłej atmosferze, bezpiecznie. Polecam!

Monika G.

Super obsługa

6 lipca 2014

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi. Gorąco polecam !!! Na pewno jeszcze skorzystam z usług biura.

Milena

3 czerwca 2014

Firma godna polecenia, miła i profesjonalna obsługa. Dzięki radzie p.Rafała kupiłem inną nieruchomość niż zamierzałem, co w efekcie okazało się dużo lepszą inwestycją. Myślę już o kupnie następnej nieruchomości i napewno z tym biurem.

Krzysztof

POLECAM

2 czerwca 2014

kupiłam kawalerkę bardzo szybko, najważniejsze że to ja przyszły nabywca potrafiłam jasno sprecyzować swoje wymagania, obejrzałam 3 mieszkania ale najbardziej spodobało mi się pierwsze które obejrzałam i kupułam. Pracownicy biura służyli mi radą i pomocą. Po sporządzeniu aktu notarialnego zostałam poinformowana o obowiązkach które muszę dopełnić aby cieszyć się nabytym mieszkaniem, gorąco polecam.

Szczęśliwy najemca

15 maja 2014

Wynająłem swoje mieszkanie za pośrednictwem KONTRAKT Nieruchomości w ekspresowym tempie, pełen profesjonalizm, pełna obsługa, doradztwo na najwyższym poziomie.

ZN

13 maja 2014

Za pośrednictwem KONTRAKT NIERUCHOMOŚCI wynajęłam lokal użytkowy. Jestem bardzo zodowolona. Bardzo sympatyczna, rzetelna, fachowa i wyrozumiała obsługa (Pan Michał). Nie ma problemu z kontaktem-nawet w dni wolne od pracy. Polecam wszystkim!

Gorąco polecam

2 maja 2014

Z Kontraktem sprzedaliśmy kawalerkę. Wszystko poszło sprawnie. Na pewno skorzystamy z ich usług w przyszłości. Polecamy.

Monika & Rafał

Pełen profesjonalizm!!!!!

18 kwietnia 2014

Wynajęliśmy mieszkanie z pomocą tego biura nieruchomości, z resztą z polecenia, naprawdę było warto!!!!! Jesteśmy bardzo zadowolenie, bardzo rzetelna obsługa ( nas obsługiwał Pan Rafał), kontakt bardzo szybki i miły, choć my mieszkamy za granicą to wszystko odbyło się sprawnie i konkretnie. Polecamy z czystym sumieniem!!!

Katarzyna

Polecam

28 lutego 2014

Witam, za pośrednictwem biura kupiliśmy kawalerkę w Szczecinie na Bezrzeczu. Wszelkie formalności załatwiono profesjonalnie, bezpiecznie i terminowo. Iwona i Sławek

Profesjonalna i bardzo sprawna obsluga

14 stycznia 2014

Biuro nieruchomości bezsprzecznie godne polecenia. Bardzo sprawna, rzetelna i profesjonalna obsługa czuwająca nad każdym etapem transakcji służąca fachową radą i pomocą . Pewny, bezpieczny i bardzo trafny zakup nieruchomości dzięki KONTRAKT Nieruchomości!

Gosia i Maciek

Polecam

14 stycznia 2014

Bardzo dobry kontakt z Panem Rafałem i Panem Stanisławem, już dwa razy korzystałam z ich pomocy, W przyszłości, jeśli tylko będzie taka potrzeba, również do nich wrócę. Gorąco polecam-pełen profesjonalizm.

Beata Klimek-Woźniak

Polecamy!

11 stycznia 2014

Biuro pomogło nam w zawiązaniu rzadkiej i bardzo skomplikowanej, wielokrotnie powiązanej transakcji. W przeciągu niespełna miesiąca udało nam się sprzedać dwie kawalerki i jednocześnie kupić upatrzone mieszkanie. Dodatkowe trudności wynikały z faktu, iż poprzedni właściciele naszego mieszkania też mieli powiązaną transakcję - sami kupowali dom, ciężko było więc zgrać wszystkie terminy. Biuro załatwiło wszelkie formalności i dzięki temu wszystko się udało. Dodamy, iż byliśmy uciążliwym klientem, z którym trzeba było wymieniać rekordową ilość maili, a Pracownicy Biura w miły i profesjonalny sposób się nami zaopiekowali. Naprawdę miło wspominamy współpracę i szczerze polecamy.

Monika i Jędrzej

Profesjonalna Mila Obsluga

19 listopada 2013

Biuro Nieruchomosci ktoremu naprawde mozna zaufac i powiezyc swoje sprawy zwiazane ze sprzedaza lub kupnem nieruchomosci.Wyprowadzilam sie 500km.za Szczecin.Panowie wszystkim sie zajeli Ja tylko przyjechalam podpisalam dokumenty,POLECAM. Maria S.

Profesjonalne podejście do sprawy

7 października 2013

Kupiłem za pośrednictwem biura mieszkanie bardzo dobre podejście do tematu dbałość o szczegóły i bez zbędnych rzeczy. Fachowa pomoc i opieka. Polecam

Mateusz Wii

zadowolona ze współpracy

1 października 2013

Bardzo profesjonalne biuro. Za ich pośrednictwem w ciągu dwóch miesięcy sprzedałam mieszkanie i kupiłam nowe. Transakcja przebiegła sprawnie pomimo tego, że nowe mieszkanie było zadłużone. Panowie przygotowali dokumenty, wyjaśnili wszystkie kwestie prawne a ja nie musiałam się o nic martwić. Polecam!

EugeniaSz

Rewelacyjna współpraca

31 maja 2013

Polecam biuro nieruchomości KONTRAKT z kilku powodów. Przede wszystkim bardzo duży profesjonalizm, elastyczne podejście do klienta i przygotowanie merytoryczne. Moja kolejna transakcja sprzedaży nieruchomości z tym biurem przebiegła sprawnie i profesjonalnie.

polecam

23 maja 2013

Polecam wspołpracę z tym biurem.Pełen profesjonalizm, uczciwośc i zaangażowanie. Wyśmienity kontakt. Chęc pomocy i sprawnosc załatwienia wszystkich spraw związanych ze sprzedazą mieszkania na najwyższym poziomie.Trudno sobie wyobrazic współpracę z kims innym. Biuro godne polecenia.

marcyt

Sprawnie i profesjonalnie

5 maja 2013

Kupiłem za ich pośrednictwem mieszkanie 2-pokojowe. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie zakupu, a szczególnie podczas umów notarialnych. Z czystym sumieniem polecam.

Tomek

Super !

28 marca 2013

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą KONTRAKT. Profesjonalizm, uczciwość i pełne zaangażowanie. Rodzinna firma z licencjami pomaga klientom, dzwoni, załatwia dokumenty, oprowadza po lokalu. Bardzo życzliwi i wyrozumiali. Sprzedali moje mieszkanie w ciągu 3 tygodni ! Polecam każdemu, a firmie życzę wielu kontraktów.

Wanda Hajkowska

Sprzedawaj z KONTRAKTEM

9 lutego 2013

Jestem w trakcie sprzedaży mieszkania i z pełną odpowiedzialnością mogę zagwarantować pełen profesjonalizm i rzetelność jaką kierują się osoby pracujące w biurze nieruchomości KONTRAKT. Tej firmy nie trzeba się obawiać , można spokojnie oddać w ich ręce sprzedaż swojego mieszkania , domu , działki itp. Służą pomocą , doradztwem i uczciwym podejściem do każdej sprawy ( czego brakuje u wielu innych firm). Zachęcam gorąco!!!!

dobrze sprzedają mieszkania !

6 lutego 2013

Polecam biuro Kontrakt osobom, które chcę dobrze sprzedać swoje mieszkanie. Ja nie mogłam sobie poradzić ze sprzedaż mieszkania 1-pokojowego, było do remontu i z ogłoszeń które dawałam zgłaszali się jacyś dziwni handlarze, wyłudzacze i osoby które nie miały pieniędzy a chciały się chyba dowartościować. Znajoma poleciła to biuro nieruchomości "Kontrakt" - uzgodniłam odpowiednią formę umowy pośredniczenia z atrakcyjną prowizją, zostawiłam klucze a za półtora miesiąca mieszkanie było sprzedane i to za odpowiednią cenę. Panowie z biura wszystkiego dopilnowali, a ja nie musiałam pokazywać mieszkania, załatwiać nic. Polecam każdemu !!! :)

MałgorzataW56

Super!

7 stycznia 2013

Korzystałem z oferty biura KONTRAKT w celu sprzedaży mieszkania, samemu będąc w tym czasie za granicą. Profesjonalna i fachowa pomoc, na której można zawsze polegać. Oprócz spraw związanych z samą transakcją, Panowie załatwili wszystkie sprawy ze spółdzielnią oraz z firmami dostarczającymi media, dodatkowo doglądali moje puste mieszkanie oraz przekazywali wszelką korespondencje otrzymaną na adres mieszkania! Bardzo dobry kontakt i fachowa współpraca, Panowie ściągnęli z moich barków wszelkie sprawy związane ze sprzedażą i przekazaniem mieszkania. Polecam!

rollin_valec

Super. POLECAM!!!

3 stycznia 2013

Bardzo fajne biuro, panowie którzy tam pracują znają się na rzeczy i nie pozwolą, żeby jakiekolwiek problemy się pojawiły przy kupnie mieszkania. Kupowałem mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie i zdecydowanie polecam!!!

semian515

Kupiłam 4 pokoje i polecam!

13 listopada 2012

Chciałam kupić mieszkanie 4 pokojowe na prawym brzegu w jakimjś niskim budynku z płyty. Do tego biura trafiłam z polecenia znajomej i również byłam zadowolona. Kupiłam świetne mieszkanie i we wszystkim mi ta firma pomogła. Sama nie chciałabym się tym wszystkim zajmować bo nie mam pojęcia o tych kwestiach. A z tego biura pośrednik się wszystkim zajął.

Aldonka75

Profesjonalna i bardzo sprawna obsluga

20 kwietnia 2012

Korzystałam kilkakrotnie z usług biura Kontrakt, i na pewno jeszcze skorzystam. Rzetelne doradztwo, sprawna obsługa i mila atmosfera w biurze. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Szczerze polecam jako partnera do współpracy!

Monika

kupno działki w Dołujach

19 kwietnia 2012

Suer biuro - bez problemu znaleźli mi dzialke w Dolujach, budowlaną, uzbrojoną, sprawdzili wszystkie dokumenty. To prawdziwi profesjonalisci, a w tej branży wcale nie jest łatwo o porządne biuro nieruchomosci. Kontrakt Nieruchomości moge polecić !

Madzienka

kupno kawalerki w Szczecinie

21 marca 2012

Kupowaliśmy z żoną kawalerkę w Szczecinie, pokazali kilkanaście ofert, zasugerowali co jest dobre jako inwestycja pod wynajem i szybko kupiliśmy. Mieszkanie od razu mi też wynajęli firmie i teraz zarabiamy kasę co miesiąc :) A co najwazniejsze - bezpiecznie i bezproblemowo

R.Grzegorz

pozytywny wynajem

8 września 2011

jestem studentem i szybko znaleźli mi fajne mieszkanie do wynajęcia. Jak dla mnie wszytko było OK.

jareczko90

30 czerwca 2011

witam. kupowałem poprzez to biuro działkę w Dobrej Szczecińskiej i byłem zadowolony z obsługi. naprawdę we wszystkim mi pomogli i załatwili co trzeba. rabat na prowizji też otrzymałem wiec spoko. dzięki

rybakoo72

16 czerwca 2011

Kupowałam za ich pośrednictwem lokal użytkowy. Wszystko przebiegło pomyślnie.

Kasia C

zadowolony z wynęcia magazynu

31 marca 2011

Wynajmowałem przez nich magazyn murowany 900mkw. Szybko mi znaleźli fajny obiekt. Rzetelni i sympatyczni. Poleciłem ich znajomym firmom.

Wiktor Maciejewski