Neptun Deweloper / Deweloperzy

Neptun Deweloper - Deweloperzy

Neptun Deweloper

adres: ul. Ogińskiego 15, 71-431 Szczecin

ilość komentarzy: 3

Neptun Sp. z o.o prowadzi działalność deweloperską na rynku szczecińskim od 2000 roku. Od początku działalności przyjęliśmy dwa podstawowe założenia: 1) budować z myślą o klientach tylko takie mieszkania i osiedla, w których sami chcielibyśmy mieszkać. 2) Utrzymywać ciągle dobrą sytuację finansowo - ekonomiczną spółki.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

super

15 stycznia 2013

Kupiłem mieszkanie w Warzymicach - Osiedle Różane. jakość wykonania, infrastruktura osiedlowa - wszystko jak najlepsze! mieszkam tam już 5 lat i "nic się nie sypie". Polecam!

różanecznik

Lipa

3 stycznia 2013

Kupiłem mieszkanie na Warzymicach , przy malowaniu spadł mi sufit na głowę ponoć snieg napadał piętro wyżej nie zamknięto balkonu i przemokło do mojego mieszkania odparzył sie tynk gipsowy i spadł mi na głowę podczas malowania, dzwoniłem kilka razy prosiłem o naprawę dopiero po 2 tyg przysłano mi ekipę pożal sie Boże zakleili byle szybko nie skuli sufitu w całym mieszkaniu musiałem potem na własny koszt poprawiać.Generalnie wielka pomyłka, jakość okien białego montażu tragedia jak najtańsze , generalnie nie polecam

yaro1973

Dobry developer

30 czerwca 2010

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tym developerem. Wszystko było na czas, bez usterek. Mieszkania bardzo dobrze zaprojektowane - łatwo było je umeblować i bardzo dobrze się w nich mieszka. Mogę szczerze polecić każdemu.

olga