Pizzeria Maffisto / Pizzerie

Pizzeria Maffisto - Pizzerie

Pizzeria Maffisto

adres: ul. Kostrzewskiego 19 | Szczecin

ilość komentarzy: 8

Pizza. Możliwość zamówienia pizzy online.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Dostawa tragedia

24 maja 2014

Kiedyś zdecydowanie bardziej lubiłem. Pizze się zepsuły, to co ma być ostrym sosem meksykańskim, koło ostrego nigdy nie stało. Dostawa, śmiech na sali mieszkam 10 min. piechotą od nich a czekałem ponad 2 h. Zdecydowanie nie polecam.

Zniesmaczony

słabo

27 lutego 2014

Wszystkie dania bez wyrazu... nie wiem, kto tam jest kucharzem ale chyba czas go zmienić.. pizza słaba.. sałatka coś strasznego sos to rozpuszczona kostka rosołowa w wodzie.. robiłam sobie sama sos w domu bo tam tego sie jeść nie dało, dostawa masakra mieszkam 5 minut od pizzerii miało byc max 4 minut była ponad godzina... obrzydliwe... nigdy wiecej!

boczi6

Upsss.. nie wyszło im...

16 grudnia 2013

Witam! Do informacji wszystkich - czasami zamawiałam u nich pizzę i muszę przyznać, że smakowała ok. Do wczoraj - pizza przyjechała średnia w wyglądzie, nie mówiąc już o smaku, gdzie gorzka do granic cebula dobijała całość. Skąd oni wzięli tą cebulę? Stara jakaś była? Moje "czasami" zmienia się w "NIGDY". Sama będę sobie pizzę piec - czasami, ale za to będzie najlepsza :P

Danke

podgardle zamiast bekonu

13 sierpnia 2013

Miałam sposobność jeść pizzę w tym lokalu.Zamiast boczku na pizzy było podgardle,w dodatku przerośnięte.Kucharz ze sznytą na głowie pozostawiał wiele do życzenia.Pocił się niemiłosiernie i nie chcę wiedzieć co stało się z kroplami jego potu.Mało apetyczna obsługa.Pizza nawet smaczna,gdyby nie to podgardle

Pati

bardzo slabo

18 maja 2013

Bardzo przecietne jedzenie ale najgorsze i niedopuszczalne jest to, że inne wagi ilości są podawane w karcie a inne dowożone. Zważyłem wszystko celowo ponieważ nienawidze oszustwa w tej kwestii. Zamówione frytki 150g waga realna z tacką 110g. Love de Maffisto 3 porcje mięso 200g we wszystkich pomiędzy 120-130. Po co dawać do informacji wagi jak się ich nie dotrzymuje. Ostatnie moje zamowienie w tym miejscu. Odradzam.

scorpiox

Słabo

16 października 2012

Opinia na temat zamowienia złożonego telefonicznie dnia 16.10.2012 r o ok. 19 godziny. Zamówiłem pizze Mafia Gigant z sosem czosnkowym w lokalu przy ul. Piastów, pani przyjmująca zamowienie poinformowała, że czas dowozu wynosi do 1 h ze względu na duża liczbę zamowień. Do umowionego czasu pizza do mnie nie dotarła, ponownie zadzwoniłem by uzyskać informacje na temat etapu realizacji moje zamowienia, pani odparła, że kierowca własnie wyjechał i moje zamowienie jest w pierwszej kolejnosci realizowane (pragnę dodać, że mieszkam od lokalu na ulicy Piastów ok. 7 min samochodem i to w godzinie szczytu). W końcu po półtorej godziny całkowitego czasu oczekiwnia dostawca raczył się zjawić, jego zachowanie nie dawało wyrazu jakby się spieszył, wręcz przeciwnie. Kiedy przystąpiłem do degustacji niezmiernie się zdziwiłem, gdy sos czosnkowy okazał się zwykłą smietaną bez jakichkolwiek dodatków wlaną bezpośrednio do pojemnika (nawet nie pokusili się o nadania tej smietanie choćby smaku czosnkowopodobnemu), natomiast co się tyczy pizzy, gigant okazał się być zwykłą 40-stką i na dodatek zimną (co nie powinno dziwić po taki długim oczekiwaniu), choć ładnie wyglądającą. Co się tyczy smaku to ponadprzeciętny, choć jadałem w Szczecinie lepsze. Moja opinia jest taka : "pierwszy i ostatni raz zamowilem"

Wkurzony

serdecznie polecam!!

3 czerwca 2012

zamawiałam pizze i nie tylko ze wszystkich znanych mi pizzeri ale tak dobrych dań jeszcze nie jadłam jednym słowem niebo w gębie !!!

mniam

warto

5 kwietnia 2012

Warto ze względu na smak pizzy-polecam white i salmone, kiedyś też była dobra spinaci choć zawsze się różnią w zależności od kucharzy. Lokalik mały ale sympatyczny. Trochę narzekałam czasem na jakość obsługi i brak dopasowania do potrzeb klienta.

mena