Pod 8-ką / Restauracje

Pod 8-ką - Restauracje

Pod 8-ką

adres: Podgorna 26 | 70-205 Szczecin

ilość komentarzy: 3

Lokal w centrum miasta przy DS. Portowiec .Smaczna domowa kuchnia na każda kieszeń ,jeśli szukają Państwo firmy Cateringowej zapraszamy do współpracy .Lokal przystosowany do organizacji przyjęć okolicznościowych do 80 osób . Polecamy się na : -Chrzest -Komunia św. -Wesela -Urodziny,Imieniny -Rocznice -Imprezy firmowe -Studniówki,Połowinki -Stypy i inne... Menu oraz cena jest ustalana indywidualnie ,w każde przyjęcie wkładamy Serce by było ono wyjątkowe i miło wspominane.Zapraszamy do Nas.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Super zabawa Andrzejkowa

2 grudnia 2014

Byliśmy ze znajomymi na Andrzejkach w lokalu ,jesteśmy miło zaskoczeni ,Super Lokal ,smaczne jedzenie i bardzo dużo za cene 85 zł bylo bogato :-) ,Panowie grajkowie super zabawili gości i obsługa na + 10 ogolnie bardzo polecamy na rożne okazje bo warto a sami odwiedzimy nie raz :-)

Dawid Kasia P.

Urodziny

9 listopada 2014

Genialna impreza, dziękuję bardzo za zorganizowanie wszystkiego, dopilnownia kulinarnych gustów gości, przygotowania lokalu, miłej obsługi, smacznego jedzonka.Wszyscy świetnie się bawili.Bardzo polecam.

Adam

Chrzest

26 sierpnia 2014

Zorganizowałam chrzest córeczki w niedzielę (24.08),smaczne jedzenie ,bardzo mila i pomocna obsługa ,ładna duża sala i dobra cena polecam serdecznie napewno skorzystam jeszcze nie jeden raz .

Dorota K.