Taxi 4 You / Taxi

Taxi 4 You - Taxi

Taxi 4 You / Taxi Dla Ciebie

adres: ul. Gryfińska 129 | Szczecin

ilość komentarzy: 1

Korporacja TAXI DLA CIEBIE powstała 1 sierpnia 2003 roku i zaczęła przyjmować zlecenia o 7.00 rano, mieliśmy wówczas 19 taksówek i dwóch dyspozytorów a pierwsza baza znajdowała się w Rajkowie. Kiedy pojawiliśmy się na ulicach Szczecina taksówkarze pytali - co wy robicie? Skąd weźmiecie klientów? - znacząco pukając się w głowę. Od pierwszego dnia informowaliśmy klientów o naszym istnieniu za pośrednictwem ogłoszeń Kuriera Szczecińskiego i naszych kart rabatowych.
Później także w Głosie Szczecińskim i w Radio Plama. Tak zaczęła się żmudna walka o klienta. Postępy były zauważalne. W pierwszym miesiącu przyjęliśmy 1798 zleceń, w kolejnym było ich już 3246. Jesienią 2003 roku prawie wszystkie grupy taksówkowe przystąpiły do zmowy przeciwko klientom i podniosły drastycznie ceny oraz zlikwidowały wszelkie rabaty. TAXI DLA CIEBIE błyskawicznie podjęło decyzję - utrzymujemy atrakcyjne ceny i rabaty! Zdecydowanie odcięliśmy się od tego typu działań. Doświadczyliśmy wiele nieprzyjemności od innych taksówkarzy i grup taksówkowych.


Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Stanowczo odradzam

24 kwietnia 2016

Kierowca renault Espace nr boczny 1578 to wyłudzacz i jakiś psychopata, po kursie umowionym na pewną sumę chciał wyłudzić więcej pieniędzy a kiedy dałem mu tyle ile było umówione ruszył i chciał mnie odwiezc z powrotem, musiałem wyskoczyć z jadacej taksówki, sam kierowca to totalny burak i cham, pierwszy raz się z takim czymś spotkałem powinni go wywalić z tej korporacji bo robi zła opinie, nigdy już nie zamówię taksówki z taxi 4ul

Raf