Filozofia Piękna / Odnowa biologiczna i SPA

Filozofia Piękna  - Odnowa biologiczna i SPA

Filozofia Piękna - Studio pielęgnacji ducha i ciała

adres: ul. Mała Odrzańska 19 | Szczecin

ilość komentarzy: 3

Studio pielęgnacji ciała i ducha- FILOZOFIA PIĘKNA. Pielęgnacja, medycyna estetyczna, Sun SA, gimnastyka, masaże, kapsuła i hydroterapia, zabiegi dodatkowe.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

dobry salon, ale drogi

28 kwietnia 2014

Wykonywałam tam kilka zabiegów na twarz, paznokcie i makijaż permanentny i byłam zadowolona. Jedynie ceny są dość wysokie, więc zawsze przed zabiegiem dokładnie dopytuję się co ile kosztuje i co jest w cenie żeby nie było niespodzianek.

dsdsdsdsdsdsd

odp do pao

26 marca 2013

Twój komentarz chyba jest spod ciemnej gwiazdy, wszystko jest na opak... dla mnie to jest jeden z najprofesjonalniejszych salonów w Sz-nie, kto był ten wie :)

Nie warto, straya czasu, pieniędzy i dobrego samopoczucia

12 marca 2013

Przyznam , ze dawno nikt mnie tak niemilo nie potraktował. Wydawałoby sie, iż wizyta u kosmetyczki czy tez w salonie, ktory uważa sie za "renomowany" , powinno zaznać się przyjemnosci i miec mozliwość odprężenia się. Jesli tego szukacie, nie idźcie do Filozofii Piękna. Obsułga jest niemiła, niesymaptyczna i niegrzeczna. Ceny z kosmosu. Żałuję, że nie opusciłam salonu juz w pierwszych minutach mojego pobytu tam... brudno w toalecie i jedyne czego mozna sie spodziewać po obsułudze to krytyki. Nie polecam

pao