Spa Cosmetica Rosa / Salon kosmetyczny

Spa Cosmetica Rosa - Salon kosmetyczny

Spa Cosmetica Rosa

adres: ul.Wielkopolska 27 | Szczecin

ilość komentarzy: 4

Salon urody Spa w tym miejscu jest już od13 lat.Właścicielka Teresa Kuchcińska z pasją i zamiłowaniem wciąż podnosi swoje kwalifikacje.Wysoka jakość usług to profesjonalizm i doświadczenie. Szeroka oferta usług - masaże, pielęgnacja ciała, zabiegi modelujące ciało, peelingi, maski ,zabiegi na twarz -lifting, intracerticals, fotoodmładzanie, mezoteapia igłowa, kwasy, mikrodermabrazja, makijaż permamentny, epilacja ,depilacja. Pedcure i manicure, rzęsy 1:1, żel na paznokcie, makijaż. Salon co roku dostaje wyróżnienia.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

problem z paznokciami

29 listopada 2017

Długo szukałem dobrego gabinetu z wykwalifikowanym i potrafiącym rzeczywiście pomóc podologiem. Od momentu kiedy tutaj trafiłem, mój koszmar z wrastającymi paznokciami się skończył. Regularnie przychodzę na pedicure co 4 tygodnie.

dawid

mezoterapia super zabieg

25 maja 2015

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu mezoterapii igłowej i rollon.zrobiłam serię zabiegów .moja skóra poprawiła się bardzo.sam zabieg też nie był bardzo bolesny,zawsze po zabiegu mogłam wrócić do pracy ,ani jednego siniaka.Bardzo dziękuję pani Teresce:))

Polecam

5 lutego 2013

Witam, Miałam robiony w Salonie Cosmetica Rosa zabieg Intraceuticals - efekt niesamowity a przy tym miła i profesjonalna obsługa. Polecam

Ola

super salon

4 stycznia 2013

Wysoka jakość usług.Bardzo dobre kosmetyki.Bioline ,Selvert ,intracertcals,xylogig.