Salon Urody SHE / Salon kosmetyczny

Salon Urody SHE - Salon kosmetyczny

Salon Urody SHE

adres: Gen. Kutrzeby 6 | Szczecin

ilość komentarzy: 5

Zabiegi kosmetyczne, masaże,depilacja.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

polecam

13 sierpnia 2012

Polecam, Bylam raz z groupona i mile sie zaskoczylam, zgadzam sie ze pani humorzasta ale zabieg mikrodermabrazji super! Na pewno tam wroce :)

monia

Polecam

4 lipca 2012

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i z obsługi. Mam porównanie z innymi zakładami kosmetycznymi, i naprawdę nic nie można zarzucić. Jeżeli faktycznie kiedyś obsługa była niemiła,to teraz jest wręcz odwrotnie. Bardzo polecam :)

Karla

refleksja...

29 czerwca 2012

chcialam zakupic na grouponie zabieg ale patrzac na komentarz nie ryzykuje.....pierwszy z 4 czerwca wyglada na komentarz klientki a ten pozniejszy z 26 czerwca na taki nie klientki......tylko wlascicielki :( wiec dziekuje......

aga

polecam!

26 czerwca 2012

Polecam ten salon, bo robilam mikrodermabrazje w wielu miejscach, jednak tylko po wizycie w She zauwazylam ze skora jest naprawde dobrze oczyszczona a przy tym nie podrazniona (w innych salonach zdazalo mi sie wyjsc z porysowaną twarza!). Pani moze i czasem pokrzyczy, jak ma powody (raz zapomnialam o wizycie), ale ogolnie jest bardzo mila i naprawde dobrze wykonuje swoja prace.

brak klasy

4 czerwca 2012

Spóźniłam się na umówiony zabieg (rzadko mi się zdarza, ale nie znam okolicy, korki, nie wiedziałam gdzie zaparkować...)-byłam bardzo skruszona, ale nawet nie zdążyłam dobrze wejść do pomieszczenia, i tym bardziej się wytłumaczyć i przeprosić, a "Pani" niemal na mnie nakrzyczała z wielkim wyrzutem że się spóźniłam 15 min., potem z wielką łaską stwierdziła że może mnie przyjąć, a zabieg, za który przecież zapłaciłam robiła w pośpiechu, niezdarnie, po łebkach (nawet nie poczekała żeby wyschła mi maseczka), wypominając mi jeszcze w międzyczasie ze dwa razy że się spóźniłam i na dodatek stwierdziła że ja to naprawdę mam zanieczyszczoną twarz, pełną wągrów! Koszmar! Omijajcie wielkim łukiem!

mena