Studio Urody Beata Krajnik / Salon kosmetyczny

Studio Urody Beata Krajnik - Salon kosmetyczny

Studio Urody & Day Spa Beata Krajnik

adres: ul. Beżowa 2 | Szczecin

ilość komentarzy: 5

Kosmetyka twarzy, pielęgnacja ciała, fryzjer, dłonie i paznokcie, pedicure, stylistka, dietetyczka.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

Pedicur z hybryda !!!!

11 maja 2015

Niestety muszę powiedzieć ze pedicure plus hybryda nie jest adekwatny co do kwoty.... Zrobiony niestarannie niedokładnie. Hybryda juz po 2dniach zaczęła odpryskiwać, paznokcie nie są pomalowane ze starannością tylko poprostu " byle jak" NIE POLECAM!!!! Stopy nie są gładkie naskórek nie zdarty do końca!

alis

firma mocno kontrowersyjna

30 marca 2012

Słyszałam złe opinie, zwłaszcza że brak profesjonalizmu, zadufanie, i potrafią zrobić krzywdę, ale byłam na zabiegu na ciało i nie było źle.

mena

Zero profesjonalizmu !!!!!!

22 stycznia 2012

Salon urody Pani Beaty Krajnik na pierwszy rzut oka wydawał się interesujący, ale niestety braki profesjonalizmu, dokładności a przede wszystkim zasad higieny . Zabiegi robione na odpierdziel, bez staranności i w klimacie raczej nie relaksu i spokoju . Owszem obsługa miła i tym nadrabia ale to nie wszystko,aby mieć dobra opinie i szczycić się ze salon jest bardzo dobry, trzeba również mieć pojecie o wykonywanych zabiegach. Bardzo mi przykro ale w tym salonie nie zaznałam relaksu i odprężenia .

ASIK

A ja jestem stałą bywalczynią tego salonu

6 grudnia 2011

i nie wiem o co się czepiasz? Robią swoje i nie oglądają się na innych - jeszcze nigdy podczas zabiegu nie usłyszałam aby obgadywali jakiś inny salon.

Aga23

wiocha i przereklamowana

5 października 2011

te punkty tylko za chęć do życia. Neverrrrrr

bywanka