Imperium wizażu / Salon kosmetyczny

Imperium wizażu - Salon kosmetyczny

Imperium wizażu

adres: ul. Jagiellońska 7 | Szczecin

ilość komentarzy: 2

Tylko w Imperium wizażu znajdziecie Państwo wszystko co najlepsze w dziedzinach takich jak: fryzjerstwo, kosmetyka twarzy, pielęgnacja dłoni i stóp (manicure, pedicure, tipsy) oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała.

Komentarze Sortuj po: 

Masakra!!!

21 czerwca 2015

Szukałam dobrego kreatywnego fryzjera do krótkiej fajnej fryzurki. Liczyłam na renomę firmy i profesjonalizm. Niestety głęboko się zawiodłam. Trafiłam do pani Kasi- porażka. Może i pani była miła ale miałam wrażenie ze robi to pierwszy raz w życiu. Nie dosyc ze trzęsą jej się ręce, nie miała wogole pomysłu na fryzurę i mnie pytała jak ona ma to zrobić. Prawie godzinę podciela (bo nie mogę tego nazwać strzyżeniem) niecała połowę włosów, po milimetrze.... dramat!!! Na dodatek stwierdziła że ma problem bo nie wie jak je wyrównać i wygląda to ni w pięć ni .... Jak można. Myślę że salon z taką marką powinien lepiej dobierać personel. To jakieś nieporozumienie.

Zszokowana

najwyższy poziom

24 lutego 2012

W dniu 24-2-2012 poszłam do Imperium Wizażu w ramach oferty Groupon. Obawiałam się, że zostanę potraktowana jak "zło konieczne". Myliłam się. W progu miła pani zaproponowała mi kawę. Powiedziała, gdzie usiąść. W ramach oferty za 49 zł miałam masaż głowy, 2 maski i inne :). Pokazałam pani fryzjerce- p. Marcie J jak bym chciała mieć obcięte włosy. Pani Marta ścinała mi je ponad godzinę! Dopieściła i każdy kosmyk. Włosy są śliczne, fenomenalnie się układają :). Widać, że w Imperium Wizażu zależy na kliencie a obsługa oraz umiejętności fryzjerów są na najwyższym poziomie!!! NA PEWNO WRÓCĘ.

Gosia C

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane