Imperium wizażu / Salon kosmetyczny

Imperium wizażu - Salon kosmetyczny

Imperium wizażu

adres: ul. Jagiellońska 7 | Szczecin

ilość komentarzy: 3

Tylko w Imperium wizażu znajdziecie Państwo wszystko co najlepsze w dziedzinach takich jak: fryzjerstwo, kosmetyka twarzy, pielęgnacja dłoni i stóp (manicure, pedicure, tipsy) oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

pełen profesjonalizm

5 sierpnia 2016

zrobiłam makijaż permanentny ust 3D, czeka mnie jeszcze poprawka ale jestem bardzo zadowolona. Mimo że długo walczę z opryszczką. Pani Anetka podjęła próbę poprawy moich górnych kresek które zostały spartaczone w salonie Wenus. Jestem na etapie laserowego usuwania. Dostałam od tak zabieg gratis co mnie zszokowało że takie rzeczy mają miejsce. odświeżyłam brwi i choć myślałam ze są zrobione dobrze to teraz pani Aneta zrobiła je rewelacyjnie, pełen profesjonalizm, mega dokładność. A teraz korzystam z promocji masaży wyszczuplających i już są efekty. Pełne zaangażowanie Pani Anety w wykonanie zabiegów. Nie zamierzam zmieniać ani kosmetyczki ani zakładu. A byłam już w wielu. Gorąco polecam. Ania.

Masakra!!!

21 czerwca 2015

Szukałam dobrego kreatywnego fryzjera do krótkiej fajnej fryzurki. Liczyłam na renomę firmy i profesjonalizm. Niestety głęboko się zawiodłam. Trafiłam do pani Kasi- porażka. Może i pani była miła ale miałam wrażenie ze robi to pierwszy raz w życiu. Nie dosyc ze trzęsą jej się ręce, nie miała wogole pomysłu na fryzurę i mnie pytała jak ona ma to zrobić. Prawie godzinę podciela (bo nie mogę tego nazwać strzyżeniem) niecała połowę włosów, po milimetrze.... dramat!!! Na dodatek stwierdziła że ma problem bo nie wie jak je wyrównać i wygląda to ni w pięć ni .... Jak można. Myślę że salon z taką marką powinien lepiej dobierać personel. To jakieś nieporozumienie.

Zszokowana

najwyższy poziom

24 lutego 2012

W dniu 24-2-2012 poszłam do Imperium Wizażu w ramach oferty Groupon. Obawiałam się, że zostanę potraktowana jak "zło konieczne". Myliłam się. W progu miła pani zaproponowała mi kawę. Powiedziała, gdzie usiąść. W ramach oferty za 49 zł miałam masaż głowy, 2 maski i inne :). Pokazałam pani fryzjerce- p. Marcie J jak bym chciała mieć obcięte włosy. Pani Marta ścinała mi je ponad godzinę! Dopieściła i każdy kosmyk. Włosy są śliczne, fenomenalnie się układają :). Widać, że w Imperium Wizażu zależy na kliencie a obsługa oraz umiejętności fryzjerów są na najwyższym poziomie!!! NA PEWNO WRÓCĘ.

Gosia C