Kwiaciarnia Agnes / Kwiaciarnie

Kwiaciarnia Agnes - Kwiaciarnie

Kwiaciarnia Agnes

adres: Ustowo 17c | Ustowo

ilość komentarzy: 8

Kwiaty, dekoracje florystyczne, dekoracje florystyczne, wynajem zamochodów

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

miejsce warte odwiedzenia

24 lipca 2018

Kwiaty jakie jak dotąd kupowałem zawsze wyglądały elegancko i szykownie. Nie zapłaciłem wiele a efekt był ak najbardziej zachwycający. Dlatego też zachęcam do zakupu kwiatów z tej kwiaciarni.

Mirek

Super jakość

14 marca 2018

Do Kwiaciarni Agnes trafiłem z polecenia znajomej. Szukałem nieszablonowego bukietu dla bliskiej mi osoby. I w istocie udało mi się takowy znaleźć. Z pomocą przyszła Pani z kwiaciarni. Osoba która kwiaty otrzymała, była zadowolona, a o to przecież mi chodziło.

Stefano

Świetne kwiaty

7 lutego 2018

Wszystkie kwiaty z oferty Agnes można polecić. Obojętnie na jaką okazję mają zostać wręczone, zawsze florystki znajdą odpowiednią wiązankę lub bukiet. Do tego obsługa sympatyczna i uśmiechnięta.

martaaa

Kwiaty jak marzenie

14 grudnia 2017

Niezwykłą kompozycję wyczarowała dla mnie Pani florystka z Kwiaciarni Agnes. Polecam korzystać z bogatej oferty na bukiety i wiązanki.

wladna

29 listopada 2017

Kwiaty zakupione w Agnes zawsze wyglądają elegancko. Kwiaciarnia godna polecenia. Warto odwiedzić.

rosenm

Zdecydowanie godna polecenia

6 października 2016

Kwiaciarnia Agnes to miejsce, w którym zrealizowałam swoje marzenia o idealnym bukiecie ślubnym. Wszystko zostało wykonane po mojej myśli. Polecam każdemu skorzystać z usług.

Renia

Warto polecić

29 grudnia 2015

Kwiaciarnia godna polecenia. Zamawiałam kwiaty na pogrzeb i okazały się wyjątkowo piękne. Cała kompozycja wykonana gustownie i stosownie do okoliczności. Kwiaty świeże i w doskonałym stanie. Polecam Wszystkim.

kamila

Najlepsza kwiaciarnia w Szczecinie

26 października 2015

Musze przyznać że takiego wyboru bukietów, wiązanek, oraz kompozycji kwiatowych na wszelkie możliwe okazje w Szczecinie w innych kwiaciarniach nie spotkałem. Zaletą jest tez wyjątkowo miła i profesjonalna obsługa http://www.kwiaciarniaagnes.pl/ Polecam

Mariusz-Szczecin92