Haftlandia / Usługi hafciarskie

Haftlandia - Usługi hafciarskie

Haftlandia - Studio Haftu Komputerowego

adres: Jagiellońska 84/U2 | 70-362 Szczecin

ilość komentarzy: 1

Studio Haftu Komputerowego - Haftlandia powstało by zadowolić najbardziej wymagających Klientów, którzy poszukują wyjątkowych prezentów by obdarować nimi rodzinę, przyjaciół, znajomych.

Dokładamy wszelkich starań aby wykonane przez nas produkty cieszyły obdarowane osoby nie tylko w dniu ich świeta, ale także przez wiele lat. Dlatego stosujemy materiały najwyższej jakości, na których dzięki najnowocześniejszym hafciarką tj. Tajima i oprogramowaniu wykonujemy efektowne i trwałe hafty.

Dodaj Komentarz

   * Przeczytałam(em) i akceptuję regulamin.
* Pola wymagane

Komentarze Sortuj po: 

NIE POLECAM

28 października 2015

Nie polecam usług tej firmy. Od miesiąca czekam na zamówienie, nie odpisują na maile, pieniądze dostali i olali klienta. Jak nie chcesz się denerwować i nie chcesz stracić czasu i pieniędzy to omijaj tą firmę z daleka. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!! Klientom mydlą oczy ładnymi wpisami ze odpowiadają w ciągu 12 godzin na wiadomości co jest zwykłym KŁAMSTWEM, a opinie na ich stronie internetowej są bardzo stare i generalnie nie publikują tych negatywnych bo chyba jest ich całe mnóstwo. Unikajcie ich usług jak ognia !!!!! JESZCZE RAZ NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!

aaaaaaa